Elite Honors – náše típy pro vás


Z programem Elite Honors v plném proudu, Členové týmu rozvijí své podnikaní skrz určovaní měsíčních cílů. V září 330 Členů týmu se kvalifikovalo do Elite Honors.

To znamená, že bylo přihlášeno nejmíň 330 nových distributorů a nejméně 1 000 zájemců se rozhodlo výrobky Synergy. Členové týmu, kteří se stali Elite Honors zjistili, že tento model vydělávání je pravě to, co jim doposud chybělo v podnikaní.

Gratulujeme všem, kteří díky Elite Honors se dostali tak daleko.

Níže uvádíme několik soukromých poznámek naších nově kvalifikovaných Elite Honors ohledně jejich úspěchu se Synergy:


Kim Bradley, Velká Británie
Díky tomu, že sami dosáhnete Elite Honours, dlouhodobě pomůžete všem ve vašem týmu, protože vedení lidi vlastním příkladem je klíčovým požadavkem úspěšného podnikaní. Ukazovaní cesty – nejen jeden měsíc, ale několik měsíců během roku, vštípí sebedůvěru ve vás a znásobí se všech, kdo  vás následují. Výsledkem vaší aktivity bude zvětšené nadšení, setrvačnosti a finanční stability pro celý tým. S nadšením myslím na své budoucno se Synergy a cítím že tento rok bude průlomem pro všechny, kdo se uchopili šance, kterou dává Elite Honors.


Sari Pulkka, Finsko
Hned potom, co jsme se vrátila ze Summitu v Římě, jsem mohla pozorovat úspěch jaky někteří měli díky programu Elite Honors a to mě inspirovalo abych se také kvalifikovala. Chtěla jsem aby můj tým se mohl řídit mým dobrým vzorem, ale bylo pro mě příjemné a povzbuzující také, že jsem mohla získat veřejné uznaní mé práce a to mě každý měsíc motivovalo abych se kvalifikovala. Bonus Go Elite je to dodateční zisk pro ty, kdo už praktikují solidní podnikatelské strategie. Když předáváte své zkušenosti se Synery je důležité myslet na cíl, ale stejně by to mělo být zábavné. Bylo to opravdu skvěle, když jsem se mohla podělit o své pozitivní zkušenosti s výrobky a pomoct lidem si vybrat ty, které budou pro ně nejvíce účinné. Vaše energie a názory se přenáší i na ostatní,  takže uvolněte se, užívejte si a okamžitě se kvalifikujete do Elite Honors.

Marlis Hoffmann, Německo
Program Elite Honors je to velké rozšíření struktur našeho podnikaní protože podporuje naši misi – naslouchat naším zákazníkům a společně s nimi pracovat na odhalení řešení jejich starosti. Zvláštní vnímaní, které máme pro jednotlivé potřeby zákazníků, povzbuzuje vzájemnou důvěru a loajalitu. Spokojení zákaznici předávají své pozitivní dojmy dalším, co umožňuje stabilní růst naší sítě. Klub Elite Honors propaguje spoluprací a individuální podporu pro každého nového distributora, což zase umožňuje distributorům rychle si všimnout prospěchu z prodeje a růstu jejich byznysu.Klikněte zde a dozvíte se jak se stát Elite Honors.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us