Team Elite: Maurizio Biasci

Gratulujeme Maurizio Biasciovi, Team Elite z Itálie!

Svou kariéru v síťovém marketingu Maurizio začal před 9 lety a tuto práci má rad s každým rokem více. Obrátil svou pozornost na síťový marketing z důvodu možnosti jaké dává všem, kteří chtějí těžce pracovat a protože přitahuje hlavně lidi plné energie. Pak dovedl ocenit i to, jak rychlé můžou noví Členové týmu získat odměnu za svůj elán a obětavost.

„Svým přátelům a distributorům jsem řekl, že musí těžce pracovat první dva-tři roky a získají výhody nejméně pro příštích dvacet let“ –  říká Maurizio.

Ode chvíle když se připojil ke Synergy, Maurizio rychle postoupil a díky těžké práci, odhodlanosti být lídrem, který sám dává dobrý vzor a uplatňovaní principu duplikace, získal hodnost Team Elite. Je přesvědčen, že každý může dosáhnout svých cílů, pokud mluví opravdu se srdce a je skutečně nadšený výrobky a pohledem na věci, který nabízí Synergy.

Maurizio spoléhá také na skupinovou dynamiku. Podporuje silné mezilidské vztahy uvnitř svého týmu. Cítí se osobně zodpovědný za úspěch členů týmu a děla všechno aby je podpořil.

„Když se distributor rozhodně, že se chce stát členem mého týmu“ – říká Maurizio – „vlastně dává on svoje budoucno, život svůj a své rodiny do mých rukou. A právě proto se cítím osobně zodpovědný za jejich rozhodnutí připojit se k Synergy a pracuju s nimi abych byl jistý, že podnikají kroky, díky kterým se stanou tak úspěšní, jak je to pro ně možné.“

Jako nový Team Elite Maurizio pevně věří jak v lukrativní kompenzační plan Synergy, tak v nesrovnatelnou bezúhonnost výrobků. Zatímco je cti dosáhnout této hodnosti, Maurizio už pracuje na získaní Pearl Executive. „Věřím, že je třeba neustále mít v perspektivě svůj nový cíl a neohlížet se zpátky. A také nikdy se nevzdávat, dokud se nedostanete na vrchol“.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us