Jsou produkty Synergy organické?


Pokud jde o výživové doplňky zasloužíte si vynikající kvalitu. Jedna z nejčastějších otázek ohledně produktů, na kterou odpovídámé na našem zákaznickém oddělení i na našich výrobních prohlídkách je, "Jsou Synergy produkty organické?"

Jak mnozí z vás možná víte, termín "organický" se týká způsobu pěstování rostlin, který nepoužívá syntetické chemikálie. Rozsáhlé audity farmy a testování našich surovin provádí kontrolní tým pro kvalitu a zajišťuje, že všechny naše byliny a suroviny splňují ekologické normy. Vzhledem k našemu přísnému internímu testování nesledujeme třetí strany pro ekologickou certifikaci pro žádný z našich hotových výrobků. Proces organické certifikace je především pro marketingové účely.

Pokud je to možné, hledá naše nákupní oddělení organicky certifikované složky. Nicméně, několik složek nejsou kandidáti pro ekologickou certifikaci. Rostliny, které jsou divoce roustoucí nejsou pěstovány na farmách, a proto nemůžou být ekologicky certifikované. Získáváme několik bylin, které nejsou z USA, a jen velmi málo zemí mimo USA má nějaký druh standardu pro ekologickou certifikaci. Jsme v partnerství jenom s těmi dodavateli, kteří splňují naše přísné standarty kvality. Rozsáhlé kontroly a audity našeho týmového chování a kontroly každého dodavatele a jejich produktů zajišťuje, že naše byliny splňují ekologické standarty.

Když nakoupíte od společnosti Synergy WorldWide, máte jistotu, že produky jsou bez zbytků hnojiv, pesticidů nebo jiných typů znečištění.

Pamatujte, že pokud má nezávislá organizace produkt s organickým osvědčením, nemusí tato certifikace nutně znamenat, že výrobek obsahuje vysoce kvalitní ingredience. Organické složky můžou stále být kontaminovány prostřednictvím vodních zdrojů neznámých pěstitelů. Skutečný důkaz je v testování, který společnost Synergy vede podle nejpřísnějších postupů zajišťování kvality v průmyslu.

Můžete si být jisti, že nabízíme produkty nejvyšší kvality s nejvyššími standarty čistoty.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us