Vítězové ceny Legacy Award v roce 2015!

Každý rok  Členové týmu jsou nominováni na vysoce ceněnou a očekávánou cenu od Synergy - Legacy Awards. Prezentovány byly tři kategorie ocenění – cena Naděje Synergy, cena Dana Higginsona za  dobročinnost a cena Nadace pro dokonalost.


Cena Willa Martina Naděje Synergy
Toto ocenění získávají ty členové týmu, kteří mají jedinečný a inspirativní příběh s produkty Synergy, obchodními příležitostmi  nebo se zdravím.

Roman Robeczko
Roman je jedním z nejvíce motivovaných Členů týmu v Polsku. Neuvěřitelně silně podporuje svůj tým a ví, co potřebuje, aby uspěl. Roman je  vojenský major ve výslužbě, a jeho zkušenosti z tohoto oboru z něj dělají vynikajícího lídra jeho Synergy armády.


Tým EBAL - Bostjan Pilej a Irena Kladivar
Tento manželský tým prokázal své vůdčí schopnosti ihned od začátku. Navíc investovali do školení v oblasti osobního rozvoje, aby se stali lepšími lídry svého týmu. Díky jejich vytrvalosti společnost Synergy zahájila svou činnost ve Slovinsku, a bez jejich podpory by dnes tento trh nebyl tak daleko. Tento pár si jen velmi zřídka nechá ujít školení či jiné akce společnosti Synergy, protože soudí, že mají vysoký podíl na tvorbě úspěšného podnikání. Nedávno potřetí za sebou navštívili Team Manager Academy, a jsou na dobré cestě, aby se kvalifikovali na Legacy Retreat.

Helena Hemming
Helena získala nejvyšší ohodnocení mezi všemi finskými účastníky soutěže Závod o Řím, a stala se členem Klubu SLM 10 během obou akčních období. Helena je nadšená z programu SLMsmart a pomohla s těmito produkty mnoha lidem k dosažení  vytyčených cílů. Pomáhá na potkání a má všechny osobní vlastnosti  nezbytné pro úspěch se společností Synergy.

Jens Tamlagsrønning
Bezúhonnost a loajalita jsou silnými stránkami Jense. Má vysokou morálku a je jedním z nejvíce etických a důvěryhodných jednotlivců ve společnosti Synergy. Mnozí ho znají jako kontrolního maniaka, ale tím nejlepším možným způsobem. Jens je organizovaný a precizní, nikdy nenechá nic náhodě. Raději  se obrátí na své sponzory příliš často, než aby něco zanedbal. Jeho prezentace jsou působivé a patří mezi nejlepší, které se na jeho trhu objevily.Linnéa Byrkjeland
Linnéa se stala se vzorem pro všechny své spolupracovníky, i přesto, že je mladým členem Synergy týmu. Musela čelit nespravedlivé nepřízni osudu, ale vždycky zůstává silná a jde kupředu s pozitivním přístupem. Linnéa je na nejlepší cestě stát se příkladnou líderkou a pokračovat v zanechávání pozitivní stopy, obětováním svého talentu a času na pomoc ostatním při objevování zdravějšího životního stylu.

Humanitární cena
Toto ocenění je pro ty členy tymů, kteří poskytují nejhodnotnější dobročinné příspěvky, uvnitř a mimo Synergy WorldWide.

Claudio Luongo
Claudio je lídr, který věří, že žije požehnaný život, a proto je přesvědčen, že je třeba vrátit tolik, ne-li víc, kolik dostáváme. Claudio se připojil k Synergy protože chtěl zůstat ambasadorem mise Zanechát stopu a potom se začal věnoval projektům, které mu umožňují pomáhat lidem s menší  přízní osudu a zároveň jim přinášet obchodní možnosti společnosti Synergy. Claudio na vlastní náklady uspořádal akci pro získání finančních prostředků pro Italskou národní asociaci boje s neuroblastomem, která podporuje malé děti trpící touto agresivní rakovinou. Tuto akci mohl uspořádat vlastním jménem, ale hostil ji v zastoupení společnosti Synergy WorldWide.Základy dokonalosti
Toto ocenění je pro ty členy tymů, kteří neuvěřitelně přispívají k rozvoji  byznysu Synergy WorldWide.

Stella O’Shea
Stella je ztělesněním upline podpory, a to nejen pro svůj vlastní tým, ale pro všechny, kteří budují vlastní podnikání kdekoliv na světě. Vždy si najde čas na podporu ostatních a vedení prezentací a školení. V roce 2015 vytvořila nový tréninkový program Začínáme, který je nyní k dispozici pro každého člena týmu ve Velké Británii a Irsku. Během posledního roku, tato Členka týmu překračovala rámec běžných požadavků na lídra společnosti Synergy, a díky její tvrdé práci je tým ve Velké Británii silnější.

Anna-Maija a Hannu Kreivi
Tento pár se rozhodl, že se dohromady ve společnosti Synergy WorldWide dostane až na vrchol. Byli extrémně odhodlaní a tvrdě pracovali, aby dosáhli svých cílů, a zároveň podporovali celý svůj tým. Neustále cestují po celém Finsku, předávají poselství společnosti Synergy a organizují hodnotná školení pro své týmy při současném zachování jasné vize úspěchu.Anne Katrine Skilbreid
Anne Katrine je tvrdě pracující žena, která se nikdy nevzdává, a nebere ne jako odpověď. Je spolehlivá a zásadová při jednání se svými kontakty i podřízenými. Žije podle pravidla: „Když se vám daří naslouchejte vašim  downline, když jste dole obrať se na vašeho upline.“ Anne je registrovaná zdravotní sestra, která nyní pracuje na plný úvazek pro společnost Synergy, aby obohatila životy ostatních.

Maurizio Biasci
Po 20 letech v síťovém marketingu, je často dalším krokem odchod do důchodu, ale ne pro Maurizia. Ve svých šedesáti letech se rozhodl začít novou kapitolu svého života. Synergy ztělesňuje jeho životní filozofii a proto se s velkou vášní  věnuje svému podnikání. Zatím měl dodnes po dobu šesti měsíců nepřetržitý, stabilní růst. Dosáhl během pěti měsíců pozice Team Director, a co je nejdůležitější, vytvořil si loajální tým, který ho zbožňuje. Povedlo se mu toho všeho dosáhnout, vždy s úsměvem na tváři, neúnavnou prací s vírou v poslání společnosti Synergy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us