Summit 2015: shrnutí

Na největším doposud evropském summitu, v nejrafinovanějším auditoriu Říma Parco della Musica  se shromáždilo přes 1200 členů týmu Synergy aby se zúčastnili naší další velkolepé události.

Řím připravil pro tuto příležitost bohaté historické pozadí a i když každý, kdo se rozhodl se zúčastnit Summitu udělal to ze svých osobních důvodů, všichni účastnici se vracejí se závazkem držet se stejného cíle: zanechat svůj vzkaz.

Oficiálně Summit začal ve čtvrtek večer slavnostní Úvodní recepcí s ukázkou války oddílu gladiátoru, živými sochami a elektrizujícím výstupem naživu skupiny Disco Bandits. Byla to památná noc pro všechny, která pomohla zajistit skvělou náladu na celý vysoko energetický víkend.

Generální schůze začala v pátek ráno vřelým přivítáním publikem nových držiteli Executive, které jsme uvedli na scénu.  Pak každý člen a členka týmu měli svou šanci ukázat se na scéně během Průvodu národů, když mávali vlajkami svých států a radovali se spolu s tleskajícím publikem.

Předseda Synergy Dan Norman vystupoval jako první. Gratuloval celé Evropě dalšího roku růstu, který anticipuje velké věci, jaké Synergy připravuje pro příští rok a další léta.

Místopředseda Steward Rutter ještě povznesl náladu když předvedl dva nové výrobky – Čokoladovou náhradu stravy SLMsmart a Body Prime. Čokoladový SLMsmart má všechny zdravotně výhodné prvky, do kterých se zamilovali uživatele Vanilkového koktejlu SLMsmart. Tento výrobek je dostupný v našem on-line obchodu. Účastníci Summitu měli možnost si pořídit také druhy nejnovější výrobek Synergy v summitovém obchodu. Je to výrobek s patentem pouze pro Evropu protože je to unikátní směs a bude dostupný v prodeji od ledna 2016.

Ve svém vystoupení hlavní vedoucí po vědecké stránce, Ph.dr Matthew Tripp, provedl publikum všemi etapami výroby Body Prime, od výzkumu po klinické testy, které vedeme pouze v našem nejmodernějším Hughesovu Středisku pro výzkum a inovaci.

Spuštění nového, unifikovaného systému počítaní příjmů –  Elite Honors  vyvolalo vrchol vzrušení během pátečního konferenčního dne. Účastnici pečlivě dělali poznámky během projevu Stewarda Ruttera, který objasňoval principy tohoto vylepšujícího podnikaní systému, který doporučujeme Členům týmu aby maximalizovali Kompenzační plán Synergy. Pro ty které dodržují model Elite Honors nabizíme možnost se stát Elite Honors Qualified a využit akci Go Elite. Lídří Synergy ze Spojených Států, Evropy a Jižní Koree většinu zbývajícího po projevech času vyjadřovali své nadšení a naděje z uvedení tohoto nového modelu podnikaní.

Později tohoto večera se konala exkluzivní VIP Recepce v překrásné Caffé delle Arti abychom poctili nejlepší letošní Členy týmu. Ti, kteří se na tuto událost kvalifikovali strávili okouzlující večer s rafinovaným jídlem a pitím, měli možnost svobodné, uvolňující konverzaci a obdivovaní nádherných uměleckých děl.

Sobotní ráno bylo naplněno povzbuzujícími prezentacemi nejlepších amerických a evropských distributorů s hodností Executive, kteří během odhalovaní své osobní cesty k úspěchu, chtěli vybídnout účastníky k dosažení jejich nejvíce ambiciozních cílů. Část věnovaná uznáním byla uzavřená událostí, během které nejlepší Executive gratulovali a podali ruku spoustám těch, kteří dosáhli hodnosti Lídra týmu anebo vyšší a také 10 vyvoleným osobám, které měly na jeviští převzít cenu Legacy. Tento rok bylo oceněno působivé číslo těch, kteří dosáhli nejvyšších hodnosti, v tom i tří Pearl Executive, jednou Emerald Executive, jednou Diamond Executive, jednou cenu Million Dollar Club a deset cen Legacy, v tom i udělovánou poprvé cenu Willa Martina Hope of Synergy.

Děkujeme mockrát těm, kdo se zúčastnili Summitu 2015 v Římu a učinili tuto událost fenomenem. S modelem Elite Honours, jedním novým výrobkem v ruce, a druhým na obzoru, se svěžím pohledem do budoucna, tento rok slibuje velké věci pro Synergy WorldWide.

Pokračujte v pozorovaní blogu dalších několik týdnů a získáte podrobné informace o nových výrobcích, programech a akcích.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us