Legacy Retreat 2016

Synergy Legacy Retreat se vrací na západní polokouli, přistáneme na nejlegendárnější tropické destinaci, kterou Severní Amerika nabízí: na Havaji!Kvalifikovaní Členové týmu budou v  klidu odpočívat v hotelu Hilton Waikoloa Village, který se nachází na Kona, největším ostrově Havaje, v dnech 7-11 ledna 2016.

Pobřeží Kona je jedním z nejvyhledávanějších turistických destinací Havaje. Od nespočetných akrů polí, bohatých na kávu do příjemných pláží,  ideálních pro mořské dobrodružství- není těžké
pochopit, co dělá z tohoto místa takové nádherné útočiště. Ať se už nemůžete dočkat, až uvidíte chrámy a petroglyfy v Národním historickým parku Puuhonua o Honaunau nebo těšíte se na relaxační den v teplém pacifickém slunci, obec Waikoloa má to všechno. Odměňte se tropickým dobrodružstvím Vašeho života!

Doba kvalifikace na Legacy Retreat 2016 je 1. ledna - 31. prosince 2015. Klikněte zde aby se dozvědět  jak se můžete kvalifikovat na výlet na Kona!

Členové týmu, máme pro Vás skvělou zprávu! Nyní si můžete jednoduše ověřit kolik bodu Legacy Retreat jste získali, když se přihlásíte do svého účtu na Pulse.

Podívejte se na rekapitulační videa z Legacy Retreat 2015 v Dubaje a dostanete chuť na to, na co se můžete těšit.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us