Nové Pearl Executives: Susanne a Thorsten Kupske"Aby bylo možné dosáhnout více, musíte být víc," je citát, podle kterého žijí noví Pearl Executives,  Susanne a Thorsten Kupske.

Susanne a Thorsten působí pod názvem SK Powermarketing  a jsou silní.

Susanne přísahala, že nikdy znovu nevstoupí do další společnosti síťového marketingu, ale to bylo předtím než se setkala s nejvyšším lídrem Hakanem Cetinem. I přes Susannine hluboké skepse, Hakanovo zapojení do Synergy WorldWide ji zaujalo.

"Když  Dan Higginson přišel do Německa,  poprvé jsem si uvědomila, že Synergy byl chybějící kousek skládačky v mém životě. Našla jsem svůj domov v ten den, kdy jsem se s ním setkala, "řekla Susanne.

Průlomové produkty od Synergy si získali Susanne i jejího manžela Thorstena. ProArgi-9 + obnovil kvalitu života obou manželů a v současné době jsou viditelné rychlé výsledky i s nově zavedenou SLMsmart Náhradou stravy.

Susannino nadšení pro produkty Synergy bylo velké i po krátké době užívání ProArgi-9 +  a odvážila se podělit  o produkty s ostatními. Postupem času se Susanne ukázala být vynikajícím vůdcem a probouzí se každé ráno s cílem být lepší člověk, než byla den předtím.

Síla, kterou Susanne a Thorsten mají jim pomohla k řízení mezinárodního týmu, a to během okamžiku.

"Stabilní podniky mají spokojené zákazníky, aktivní partnery a osobní kontakt," řekla Susanne. "Používáme moderní komunikační platformy, jako například soukromé Facebookové skupiny, telekonference a webové semináře."

Jak Susanne tak i Thorsten věří, že spolehlivé a efektivní podnikání vyžaduje jednotlivce, kteří tvoří dlouhodobé závazky v programu AutoShip. To vytváří pravidelný peněžní tok, který zajistí stabilitu. Najdete lidi, kteří budou zavázáni k produktům a finanční úspěch bude následovat, řekla Susanne.

Susanne a Thorsten využili podpory mnohých lidí na své cestě k hodnosti Pearl Executive, včetně jejich sponzora Hakana Cetina, jejich věrného týmu a všech v ústředí Synergy WorldWide.

"Doufáme, že ti, kteří jsou v našem týmu se naučili investovat do sebe a převzít zodpovědnost za svůj život," řekla Susanne "Jednat, nestěžovat si a nečekat. Jít  a místo hledání výmluv, nikdy, nikdy, nikdy se nevzdávat! "

CONVERSATION

Instagram

Follow Us