Vydání Legacy eMagazinu na 4. čtvrtletí 2014 je tady!

We’ve updated your favorite Synergy Europe publication with a sleek design for easy navigating! This new design is also compatible with your mobile phone and tablet.

Chcete-li zobrazit, klepněte zde!

Aktualizovali jsme Vaši oblíbenou publikaci Synergy Europe o elegantní design pro snadné navigování! Tento nový design je kompatibilní s vaším mobilním telefonem a tabletem.

Chcete vědět, které recepty se dostali mezi 5 nejlepších v soutěži o recept se SLMsmart? Některé ze SLMsmart delikates  jsme ochutnali a otestovali v  ústředí Synergy WorldWide! Byl to vynikající den. Děkujeme všem, kteří byli innovativní ve svých kuchyních a poslali nám své nejlepší recepty.

Přečtěte si také o fenomenálních členach týmu, kteří posílil své podnikání pomoci Summitu 2014 v Barceloně, a dosáhli hodnosti Team Director, Pearl Executive a dokonce i Diamond Executive. Neuvěřitelné!

Získejte aktuální informace od prezidenta společnosti Dana Normana o tom, jak se firmě daří od zavedení nových produktů na trh během Summitu. Ten úspěch se uděluje všem.

Chcete se podívat na předchozí vydání Legacy eMag? Jednoduše přejděte do dolní části domovské stránky a klikněte na vysouvací menu uprostřed obrazovky.
Příjemné čtení!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us