Synergy znovu uznána jako “Nejzdravější společnost”!


Interactive Health  již po sedmý rok v řadě, jmenoval Synergy WorldWide / Nature´s Sunshine jako jednu z "Nejzdravějších Firem v Americe."

International Health (IHS) hodnotí více než 1400 společností každý rok, a v roce 2013, pouze 68 firem na celostátní úrovni získalo toto uznání. A aby toho nebylo dost, NSP / Synergy je jedním ze tří společností v Americe, které získali toto ocenění sedm let v řadě!

"Jsme hrdí na to, že opět můžeme ctít Nature´s Sunshine jako jednu z nejzdravějších společností v Americe," řekl Joseph O'Brien, Interactive Health prezident a generální ředitel společnosti. "Tyto organizace vytvořily kulturu zdraví, která jde nad rámec pomoci zlepšit zdravotní stav zaměstnancům v rizikovém zaměstnání. Našli kreativní způsoby, jak udělat dosažení individuálních a firemních wellness cílů zábavou, "řekl.

Posláním Synergy WorldWide je proměnit životy po celém světě tím, že poskytuje nejvíce inovativní a nejvíc kvalitní zdravotní řešení. Část této mise znamená povzbuzovat zaměstnance, aby si osvojily zdravější životní styl. Naše "kultura zdraví" zahrnuje řadu programů v průběhu celého roku. Do některých z nich patří:

• 12-týdenní  Fitness výzva
• roční 5K zábavní běh/chůze
• "Walktober" program chůze
• náhrada členství v tělocvičně
• roční zdravotní veletrh
• firemní produkty zdarma a další

Zaměstnanci si vyberou programy a aktivity, na kterých se chtějí podílet se a získají za to odměnu.

Program pracuje velmi dobře! Velké množství zaměstnanců z Nature´s Sunshine a Synergy prokázaly zlepšení v klíčových oblastech, jako je snížení krevního tlaku, znížení LDL cholesterolu a triglyceridů a prokázali lepší hladiny glukózy v krvi.

NSP generální ředitel Greg Probert byl potěšen. "Jsme rádi že jsme jednou z Nejzdravějších Amerických Společností," řekl. "Toto ocenění je důkazem našeho pokračujícího a vytrvalého úsilí ke zdraví. Naši zaměstnanci nesou odpovědnost za vlastní život. Pracují na udržení výborné zdravotní kondici využitím wellness programů a dalších nástrojů a výhod. Jsme velmi hrdí na to, že jsme se znovu kvalifikovali pro tuto cenu. "

Christine Frazier, manažer pojistného plnění a Wellness v NSP, řekla, "Nature Sunshine / Synergy WorldWide je skutečně součástí elitní skupiny, která dosáhla tento status. Jako skupina jsme stále zdravější a pomáháme lidem na jejich cestě být zdravější. Zdraví zaměstnanci dělají společnost silnější a produktivnější. Nechceme jen mluvit do vzduchu, jdeme za svým cílem."

Synergy WorldWide 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us