Září 2014 Uznání

pátek, října 10, 2014


Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen září! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v září

Team Manager
Jarmo ja Catriina Karppinen (Finland)
Ivan Costabile (Italy)

Team Leader
Leena Immonen (Finland)
Berit Reaver (United Kingdom)
Rosa di Lauro (Italy)
Giovanni Mazza (Italy)
David Samuel and Mercy Davies (Ireland)

Gold
Minttu Riiali (Finland)
Berit Reaver (United Kingdom)
Rosa di Lauro (Italy)
Giovanni Mazza (Italy)

Silver
Oeystein Heldal (Norway)
Lise Ruud (Norway)
Mia Blanc (Finland)
Leena Koskinen-tervo (Finland)
Jutta  Rolleke (Spain)
Robert Solstad (Norway)
Pietro Diano (Italy)
Gillian Mcdonald (United Kingdom)
Berit Reaver (United Kingdom)
Mary-janne Nystol (Norway)
Rosa Di Lauro (Italy)
Giovanni Mazza (Italy)
Akipu And Olawale Olanrewaju (Ireland)
Annalisa Misuraca (Italy)

Bronze
Erlend Eggen Persgaard (Norway)
Mia Blanc (Finland)
Tuija Liikkanen (Finland)
Sonja Piironen (Finland)
Alun Cottam (United Kingdom)
Elisa Hilden (Finland)
Gina Marie Bjørnerud (Norway)
Padraig Herlihy (Ireland)
Rune Granberg (Norway)
Mary-janne Nystol (Norway)
Jari Heinonen (Finland)
Rosa Di Lauro (Italy)
Anna Maria Bruno (Italy)
Virva Hämäläinen (Finland)
Eeva-maija Nuorala (Finland)
Giuseppina Renna (Italy)
Alex Ogunu (Ireland)
Grace Ijomanta (Ireland)
Lillehammer Osteopati As (Norway)
Mateusz Urbaniak (Poland)
Liz James (United Kingdom)
Akipu And Olawale Olanrewaju (Ireland)
Taiwo Johnson Fakoyede (Ireland)
Annalisa Misuraca (Italy)

Star
Erlend Eggen Persgaard (Norway)
Bernadette Pieber (Austria)
Kalevi Riikonen (Finland)
Gina Marie Bjørnerud (Norway)
Padraig Herlihy (Ireland)
Maria Encarnacion Riesco Lopez (Spain)
Stein Mahle (Norway)
Anette E Røsnes (Norway)
Hartmut Bleher (Germany)
Martinus Stenberg (Norway)
Heidi Aho (Finland)
Petra Nentwig (Germany)
Kiari Oy (Finland)
Marjut Estlin (Sweden)
Meeri Ja Osmo Perätalo (Finland)
Kari Helena Skogseid (Norway)
Kristín Rögnvaldsdóttir (Iceland)
Kristin Gudmundsdottir (Iceland)
Mika Ja Leila Impiö (Finland)
Milla Hirvonen (Finland)
Jenny Skorstad (Norway)
Rosario Cozzo (Italy)
Concetta Lo Piccolo (Italy)
Natalino Barletta (Italy)
Mirka Sedmak (Slovenia)
Markus Numair (Germany)
Johanna Liukko (Finland)
Kristof Amon (Slovenia)
Jerzy Chwalik (Germany)
Grace Ijomanta (Ireland)
Tuula Lepistö (Finland)
Filippo Colonnella (Italy)
Liz James (United Kingdom)
Birthe Hjertholm (Norway)
Amanda Ojasti (Finland)
Hanne Lise Johnsen (Norway)
Luca Orlando (Italy)
Leon Cassin (Ireland)
Daniele Costabile (Italy)
Luca Mazza (Italy)
Raimo Koivisto (Finland)
Daniel Amankwaa (Ireland)
Jane Areghan (Ireland)
Petra Strondl (Austria)
Lidia Kucio (Poland)
Lahja Kämäräinen (Finland)
Gina Havecker (Spain)
Elżbieta Prucnel (Poland)
Isaac Arthur (Germany)
Valthor Olason (Iceland)
Victor Ajayi (Ireland)
Caroline Keating (Ireland)
Ines Bellini (Italy)
Antonio Paragliola (Italy)
Annalisa Misuraca (Italy)
Luis Daniel Alcantara Velarde (Italy)
Christine Estermann (Austria)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku září 2014

Nejlepší naboráří v září
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Top 20
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 12
Annalisa Misuraca (Italy) - 10
Roman Tanzler (Austria) - 8
Kari Mattila (Finland) - 8
David Samuel and Mercy Davies (Ireland) - 7
Marlene Weindl (Austria) - 6
Helena Hemming (Finland) - 6
Catarina Forsström (Finland) - 6
Mary-Janne Nystol (Norway) - 6
Jona Ragnheiđardóttir (Iceland) - 5
Minna Rimpiläinen (Finland) - 5
Chinyere Okike (Ireland) - 5
Katrin Kjartansdottir (Iceland) - 5
Jane Areghan (Ireland) - 5
Tuula Lepistö (Finland) - 5
Valthor Olason (Iceland) - 5

Top Týmoví Bildři v září
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Top 20
Giuseppe Lucio (Italy) - 5
Claudio Luongo (Italy) - 4
Giovanni Mazza (Italy) - 4
Roberta di Lorenzo (Italy) - 3
Jimoh Amedu (Ireland) - 3
Aila ja Hannu Kämäräinen (Finland) - 3
Anne Eggen (Norway) - 2
Nicola Hok (United Kingdom) - 2
Mateusz Urbaniak (Poland) - 2
David Samuel and Mercy Davies (Ireland) - 2
Santoia Oy (Finland) - 2
Ivan Costabile (Italy) - 2
Dragica Likar (Slovenia) - 2
Berit Reaver (United Kingdom) - 2
Ivar Bjoernerud (Norway) - 2
Tim J. O'Driscoll (Ireland) - 2
Alex Ogunu (Ireland) - 2


Legacy Retreat 

Kvalifikovaní absolventi
Hakan Cetin - 58
Eric & Kati Gammals - 38
Franz Friess & Ana Vajda-Friess - 11

První kvalifikovaní
Pernille Rustad - 14
Giuseppe Lucio - 13
Knut Inge Busk - 11
Robert Suppan - 10

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.