Vítězové ceny Legacy Award v roce 2014!

Každý rok  Členové týmu jsou nominováni na vysoce ceněnou a očekávánou cenu od Synergy - Legacy Awards. Prezentovány byly tři kategorie ocenění – cena Naděje Synergy, cena Dana Higginsona za  dobročinnost a cena Nadace pro dokonalost.

Cena Naděje Synergy byla přejmenována na Cena Willa Martina Naděje Synergy abychom uctili památku vlivného Člena tymu Synergy a Vice presidenta, který zemřel na začátku  roku. Jeho odkaz bude žít dál prostřednictvím tohoto ocenění.

Gratulujeme všem jednotlivcům k úspěchům v letech 2013 a 2014, a k získání ceny Legacy Award.

CENA NADĚJE SYNERGY 

Toto ocenění získávají ty členové týmu, kteří mají jedinečný a inspirativní příběh s produkty Synergy, obchodními příležitostmi  nebo se zdravím.

JOHANNA JAUHIAINEN

Johanna opravdu ví, jak se starat o každého člena svého týmu, a všechny aspekty  její podnikání reprezentují nejvyšší etické standardy. Johanna je neuvěřitelně aktivní na finském trhu, a péče o nejlepší návštěvnost během akcí  je každý měsíc na vrcholu její seznamu priorit. A co je nejdůležitější, má silnou vizi budoucnosti svého podnikání.


CARLO BRANCA

Carlův otec zemřel, když mu byl pouze rok a Carlo strávil většinu svého mládí na ulicích Itálie, udržujíc kontakty s nebezpečným společnostmi, které podporovaly zneužívání drog a alkoholu. Po setkání se svým sponzorem Martinem, rozhodl se změnit svůj život. Po smrti Willa se dale angažuje v Synergy a neúnavně pracuje na tom, aby si splnil své sny.


JACEK MILLER

Jacek umí nejen stanovit si cíle ale také postupy k jejich dosažení. Má jeden z nejúčinnějších a dobře prosperujících Synergy byznysu v Polsku. A co je nejdůležitější, je vždy  připraven sloužit druhým.


CENA DANA HIGGINSONA ZA DOBROČINNOST

Toto ocenění je pro ty členy tymů, kteří poskytují nejhodnotnější dobročinné příspěvky, uvnitř a mimo Synergy WorldWide.
\
FRANZ FRIESS & ANA VAJDA-FRIESS

Ten pár je dokonalým příkladem jak "Zanechat stopu." Jsou ochotni podílet se o vše, co mají, a uvědomují si všechno to, co jim bylo dáno. Díky tomu, že si uvědomují jak velké dary jim přinesl život, každý rok sbírají  peníze, aby chudé rumunské rodiny mohly udělat vánoční nákupy. Kromě toho zřídili neziskovou organizaci, která poskytuje pomoc mnoha chudým dětem v Rumunsku a pomáhá jim vest zdravější, bezpečnější a plnější život.


CENA NADACE PRO DOKONALOST 


Toto ocenění je pro ty členy tymů, kteří neuvěřitelně přispívají k rozvoji  byznysu Synergy WorldWide.

JANNE & MERVI KORKEAKANGAS

Janne a Mervi spolupracují v dokonalé harmonii aby vytvořili dobře prosperující firmu. Společně mají devět dětí a mnoho dalších závazků, ale vždy si nadjou čas aby se mohli rozvíjet v Synergy. Dokazují, že tvoření Synergy podnikání je možné pro každého.


GIUSEPPE LUCIO

Giuseppe je v MLM byznysu od roku 1983. Jeho zkušenosti mu pomohly zjistit, co dělá velký podnik velkým. Od svého nástupu do Synergy dosáhl hodnosti Team Manager v 12 dnů, hodnosti Team Director v 1 měsíc a Team Elite během 5. měsíců. Jeho nadšení, pozitivní přístup a motivace pomáhá novým Členům týmu stát se zkušenými týmovými hráči.


MICHAŁ & ALDONA MOSIEJKO

Další vítezové mají největší srdca. Jsou ochotni pomahát přátelům, známým a neznámým lidem v co nejkratší době. Od vstupu do Synergy, vždycky byli angažování, vášniví a svou budoucnost vždy vidí optimisticky.KEITH ROBINSON

Ten Člen týmu je hlavní podporu při organizaci a provádění akcí v Irsku. Kromě toho usnadňuje distribuci zboží, výrobků, bannerů a dalších potřebných věci. Nejen dělá skvělou práci aby podporoval  svůj tým, ale také má čas podporovat i jiné týmy, vest telefonní hovory a face-to-face setkání.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us