Synergy se stalo sponzorem světoznámých sportovců

Synergy se přibližuje sportovnímu prostředí a poskytuje podporující výkony systém V3, SLMsmart a e9 stejně profesionálům jak amatérům závodění.

Beng Emanuelsson, generální manager Synergy Skandinávie, prohlásil během Summitu 2014 revoluční změnu v obchodování s výrobky Synergy a určení jejich cílové skupiny.

Synergy se stalo oficiálním sponzorem švýcarského týmu IAM Cycling, který je registrován v UCI  Professional Continental a Tour de France 2014.

Tašky na snídaní a vozy jsou označený logem Synergy V3.

Tým IAM Cycling je složený z dokonalých cyklistů, kteří se počítají mezi nejlepší na světě.

Cyklisté pocítili moc výrobků Synergy už prvního dne. Důvěřují tímto výrobkům, užívají je před a během výcviku v posilovně, během tréninku na silnici, během utkaní a taky v době regenerace. Tito profesionálové užívají V3 každý den a s nadšením očekávají na nové výrobky, včetně e9 a obohacené formuli ProArgi-9+.

„V etapových závodech mi ProArgi-9+ pomáhá zachovat normální svalovou práci a přemáchat unavenost a vyčerpání” říká Matthias  Brändle, profesionální cyklista IAM a šampión Rakouska. „A právě v tom je ten rozdíl”.

Systém V3 a jiné výrobky Synergy vznikají aby pomohly lidem v různém věku a odlišných životních stylů, včetně sportovců, dosáhnout nejvyšší úrovně. Synergy touží po předání svého vzkazu a doufá, že získá více strategických partnerů mezi světoznámými sportovci.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us