Posunutí fizyckých hranic s Synergy


Pokud byste je zeptali pět roků zpět jestli chtějí nebo ne se výdat na 70 kilometrovou pěší túru a prožít 8 dnů v divokém lesu,tak by si mysleli, že jste se zblaznili když se na to ptáte.

Nicméně, před několika tydny, Salme Ala-Heikkilä a Reijo Ojanen, pár ve svých víc než šedesátí letech, dokázali to, o čem si mysleli jako o nemožném.  Před mnoha lety, Salme a Reijo trampovali pravidelně, bohužel zdravotní problemy to znemožnili. Dneska pěší túry jsou něco, na co se opět mohou společně těšit.

Opustili své rodné město Tampere ve Finsku, a výdali se na trvajíci 14 dnů cestu do Utsjoki, kde našli krásné řeky a vlnité hory, nablízku norských hranic. Nedaleko tohoto města se nahází Přírodní rezervace Kaldoaivi, kde Salme a Reijo začali svou cestu.

„Mýšlenka, že měli bychom nechat výrobky Synergy doma ani neprošla nam hlavou“ říká Reijo. „Není těźke si vzít věci navíc, když víš že je třeba. Stalo to za to, proto že tyhle výrobky nám pomáhaly během našého dobrodružství.“

Pár zaručuje, že nikdy nepředstavovali atleticky nebo velmi aktivní  týp, obzvlášť v posledni dekade jejich života, když se všelijaka cvičení stala namáhavá pro jejich těla. Nicméně  mají rádí výlety a každou šansi vzdálitse od lidí, elektroniky a hluku města.  Timto způsobem uklidňují psychiku, naslouchají ptakům a naplňují se opět energii, kterou postradali  během každodenního života.

„Rádi vnímáme přírodu, a je skvěle mít sadu přírodních výrobků, které daly nám energii abychom prošli těch 70 kilomtrů“ říká Salme.

Díky výrobkům Synergy Salme a Reijo planují že se táto osmidenní pěší túra stáne každoroční tradicí. Tim, co umožňuje jim užívat dne a chvile jejich života, proživat každy den s energii a vzrušením je jejich fantastické zdraví.  Kdy prezentují výrobky Synergy lidem se kterými se stýkají, zpŕava, již se snaží jim zdělit, zní: výrobky Synergy mužou být jískrou, znovurozněcující vášně a sny, kterých jste se vzdali už hodně dávno.

„Zbožňujeme být částí Synergy“ řikala Salme „a jsme tak rádi, že mužeme znovu prožívat dobrodružství. Přali si bychom, aby lidé vědeli, že existují výrobky, ktere pomůžou jim změnit život stejně jako pomohly změnit ten náš“.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us