Nový člen představenstva pro lékařské a vědecké poradenství

pátek, září 19, 2014

Synergy WorldWide, spolu s Nature’s Sunshine Products s radostí oznamuje, že doktor Sang Geon Kim, se stal členem naše lékařské a vědecké rady. Jako profesor, v současné době sídlící v Soulu v Koreji, doktor Kim přináší do společnosti bohaté globální zkušenosti a odborné znalosti. Je to výsada mít ho v Synergy týmu.

Doplnění nášeho představenstva pro lékařské a vědecké poradenství o doktora Kima "pomůže rozjet strategie vývoje našich produktů na základě vědecky založeného duševního vlastnictví a najít řešení současných zdravotních problémů," řekl Gregory L. Probert, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Synergy / NSP. "Věříme, že obrovské zkušenosti doktora Kima v oblasti metabolické dysfunkce mu umožní přidat novou hodnotu do vývoje našich výrobků. Jsme nadšeni z tohoto partnerství a těšíme se na odbornost, kterou doktor Kim přinese do naší společnosti. "

Dr. Matt Tripp, Synergy / NSP, hlavní vědecký pracovník dodal: " Rozsáhlé znalosti doktora Kima budou velkým přínosem a určitě nás buboud vést k novým objevům a inovacím."

Pozadí

Dr. Kim je hodně úspěšný. V roce 2010 byl oceněn prezidentem Korejské republiky, Ministerstvem zdravotnictví a sociálních věcí. O rok dříve byl jmenován Ministerstvem vědy a vzdělávání "vědcem měsíce". V roce 2008 získal cenu pro nejlepšího farmakologa od Korejského svazu farmakologie, kromě i jiných ohodnocění. Jeho práce byly publikovány v odborných časopisech více než 200 krát. V své laboratoři osobně vedl více než 100 studentů, kteří získali magisterské, doktorské a post-doktorské tituly.

V současné době je dr. Kim zástupce ředitele Výzkumného ústavu pro farmaceutické vědy na Národní univerzitě v Soulu, v Koreji. Je také ředitelem Inovativního výzkumného centra pro léky pro metabolické a zánětlivé onemocnění (IDRC) na Národní univerzitě v Soulu a udržuje profesuru na Farmaceutické fakultě. Kromě toho je členem Toxikologického poradního sboru Korejského ústavu pro potraviny a léčiva. Předtím působil jako ředitel Ústavu pro laboratorní zvířata a jako proděkan Farmaceutické fakulty, obojí v Soulu.

Dr. Kim získal doktorský titul na Northwestern University Medical School v Chicagu. Magisterský titul v oboru farmakologie a bakalářský titul v oboru farmacie získal na Národní univerzitě v Soulu, v Koreji.

"Jsem nadšený, že se můžu připojit k Nature's Sunshine Products a přijal jsem pozici v jejich představenstvě pro lékařské a vědecké poradenství" Kim řekl. "Nemůžu se dočkat, až budu moci sdílet své zkušenosti v oblasti metabolické dysfunkce, které mohou hrát hlavní roli ve vývoji špičkových produktů, za pomoci kterých lze zlepšit životy milionů lidí na celém světě."

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.