Července 2014 Srpnu

čtvrtek, září 11, 2014


Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen v srpnu! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v srpnu


Team Director
Anne-Katrine Skilbreid (Norway)

Team Manager
Kim Bradley (United Kingdom)
Raimondo Barone (Austria)
Marianne Buchegger (Austria)

Team Leader
Mieczysław & Lidia Pronińska  (Poland)
Oscar & Joanna Janikowska (Poland)
Sanja Vecenaj (Slovenia)
Anita Wischer (Austria)
Jimoh Amedu (Ireland)
Egil Hansen (Norway)
Concetta Rstaino (Italy)
Marianna Buchegger (Austria)
Pauline Brandstaetter (Austria)
Josef Rhabek (Austria)


Gold
Nicola Hok (United Kingdom)
Mathilde Barbier (United Kingdom)
Sally Macleod (United Kingdom)
Yak Freelance Photo & Consulting (Sweden)
Sanja Vecenaj (Slovenia)
Tuula Rönkkö (Finland)
Marja-leena Myllykoski (Finland)
Anita Wischer (Austria)
Anita Losen (Norway)
Jimoh Amedu (Ireland)
David Samuel And  Mercy Davies (Ireland)
Iris Dr. Schiek (Germany)
Egil Hansen (Norway)
Concetta Restaino (Itay)
Marianna Buchegger (Austria)
Pauline Brandstaetter (Austria)
Josef Rhabek (Austria)

Silver
Danuta Stanczyk (Poland)
Charlie Byrne (Ireland)
Regina Ahola (Finland)
Hannah Lois Smith (United Kingdom)
Niksa Durdevic (Slovenia)
Nada Maric (Slovenia)
Waldemar Szczechowski (Poland)
Monica Roldan Martin (Spain)
Andrew And Gudbjorg Fortune (Iceland)
Andreas Wadispointner (Germany)
Aila Ja Hannu Kämäräinen (Finland)
Dr Dhananjay Patil (Ireland)
Jimoh Amedu (Ireland)
Iris Dr. Schiek (Germany)
Rósa & Emil Viggósdóttir/magnússon (Iceland)
Egil Hansen (Norway)
Concetta Restaino (Italy)
Marianna Buchegger (Austria)
Pauline Brandstaetter (Austria)
Josef Rhabek (Austria)
Edda Krausch (Austria)

Bronze
Dustin Sippel (Germany)
Agdis K Albertsen (Norway)
Anne-lise Lundstrøm (Norway)
Liene Leimane (Norway)
Laura Ewing (United Kingdom)
Melanie Fritz (Norway)
Riikka Hjelt-taponen (Finland)
Angela Golze (Germany)
Heli Autio (Sweden)
Linda  Bekkevold Hauge (Norway)
Hilkka Tyni (Finland)
Marian Goss (United Kingdom)
Katarina Gulden (FInland)
Les Smith (United Kingdom)
Heidi Rlm Pedersen (Spain)
Riitta Liukko (Finland)
Ana Persen (Slovenia)
Eduardo Segrelles Fernández (Spain_
Marika Ja Tarmo Alapiha (Finland)
Mario Kienzl (Austria)
Tiina Ja Mikko Pukki (Finland)
Dr. Nina Kurschat (Germany)
Jonathan Losen (Norway)
Andrew And Gudbjorg Fortune (Iceland)
Maria Koro Martin Vaquero (Spain)
Rafael Pantoja Sanchez (Spain)
Andrea Olafsdottir (Iceland)
Oleksandr Slobodyanyk (Italy)
Giada Metz (Italy)
Morten Momkvist (Norway)
Laura Hopper (United Kingdom)
Aila Ja Hannu Kämäräinen (Finland)
Sarah Glatz (Austria)
Sanja Und Werner Koenig (Austria)
Thine Isdahl (Norway)
Iris Dr. Schiek (Germany)
Eija H Ja Veli P Hänninen (Finland)
Holger Arnold  (Germany)
Renate Michael (Austria)
Helmut Meissnitzer (Austria)
Gerhard Wallner (Austria)
Lucki Kesiena Dedeku  (Ireland)
Egil Hansen (Norway)
Concetta Restaino (Italy)
Tiziana Venturo (Italy)
Marianna Buchegger (Austria)
Aniello Cuomo (Italy)
Pauline Brandstaetter (Austria)
Josef Rhabek (Austria)
Henrik Lilleheim (Norway)
Linda Sigurðardóttir (Iceland)
David Buchegger (Austria)
Veronika Postl (Austria)
Edda Krausch (Austria)

Star
Tonia Briones (Ireland)
Christian Kleinwort (Germany)
Ariane Schott  (Germany)
Toni Andre Haugsrud (Norway)
Mia Blanc (Finland)
Liene Leimane (Norway)
Arja Honkanen (Finland)
Kati Pelander  (Finland)
Laura Ewing (United Kingdom)
Tarja Lahti-röyskö (Finland)
Philomena Denton (United Kingdom)
Jennie Pass (United Kingdom)
Sirpa Siirilä (Finland)
Francisca Brotons Rico (Spain)
Heli Autio (Sweden)
Annica Hedén (Sweden)
Sylwia Krupa (Poland)
Emilie Lang (Germany)
Ester Hamre (Norway)
Chumiswa Penduka (Ireland)
Teknologicentrum Kvarken Ii (Finland)
Klaara Törmänen (Finland)
Piia Ja Janne Hartikainen (Finland)
Wiesława Marut (Poland)
Les Smith (United Kingdom)
Jolanta Czechaczek (Poland)
Ana Persen (Slovenia)
Outi Keski-saari (Finland)
Eduardo Segrelles Fernández (Spain)
Kazimiera Chwałowska-pająk (Poland)
Eero Myllykoski (Finland)
Marlena Pomorska-różyk (Poland)
Pirjo Hukka (Finland)
Irena Rakusa (Slovenia)
Guðmundur Agnarsson (Iceland)
Jorma Alahuhta (Finland)
Marta Kmiecik (Poland)
Jan P. Croker (United Kingdom)
Sirkka Nummi (Finland)
Crona, Adrian Houston, Sweeney (Ireland)
Silvia Pollross (Austria)
Ales Strovs (Slovenia)
Anna Maria Bruno (Italy)
Andrea Olafsdottir (Iceland)
Oleksandr Slobodyanyk (Italy)
Nathan Beacham (United Kingdom)
Giada Metz (Italy)
Jacques Bouillon (United Kingdom)
Prudence Gardener (United Kingdom)
Tuomo Hjelt (Finland)
Riitta Partanen (Finland)
Stine Hagen (Norway)
Elżbieta Friedel (Poland)
Mirja Eränen (Finland)
Sarah Glatz (Austria)
Adriana Pilżys (Poland)
Petra Horn (Germany)
Doris Sygusch-spiering (Germany)
Subiektywni.pl Krzysztof Sobota (Poland)
Alexander Wagner (Germany)
Kathrin Baldauf (Spain) 
Roman Asherov (Austria)
Gordana Kucan (Slovenia)
Pat Barrett (Ireland)
Christian  Gischkowski (Germany)
Centrum Promocji Zdrowia I Urody Katarzyna Zacharewicz (Poland)
Alex Ogunu (Ireland)
Markku Korg (Finland)
Sandra Lovric (Finland)
Eija H Ja Veli P Hänninen (Poland)
Piotr Głowacki (Poland)
Lillehammer Osteopati As (Norway)
Elin Armannsdottir  (Norway)
Mateusz Urbaniak (Iceland)
Holger Arnold  (Germany)
Stefan Kristoffersen (Norway)
Ellen Nordhagen (Norway)
Stein Nordhagen (Norway)
Renate Michael (Austria)
Hermann Ludwig (Sweden)
Sebasthian Ludwig (Sweden)
Miia Ja Pasi Hänninen (Finland)
Linda Ingvadottir (Iceland)
Ulla Ylikotila (Finland)
Lukas Hoerting-allmer (Austria)
Ari Ja Riitta Ojala (FInland)
Pekka Ja Tuulikki Oittinen (Finland)
Michael Langner (Germany)
Gerhard Wallner (Austria)
Gerlinde Lechner (Austria)
Minna Viita (Finland)
Vuokko Heikkilä (Finland)
Lucki Kesiena Dedeku (Austria)
Maritta Pesonen (Finland)
Ingibjörg Ólafsdóttir (Iceland)
Egil Hansen (Norway)
Concetta Restaino (Italy)
Lene Weirsøe Og  Frank Nybæk Thomsen (Denmark)
Anita Hudić (Slovenia)
Tiziana Venturo (Italy)
Marianna Buchegger (Austria)
Mira Raiskio (Finland)
Aniello Cuomo (Italy)
Sverre Engedal (Norway)
Pauline Brandstaetter (Austria)
Walter Dieril (Austria)
Josef Rhabek (Austria)
Karl Wiedenhofer (Austria)
Franz Feldwebel (Austria)
Åsa Kardell (Norway)
Taiwo Johnson  Fakoyede (Ireland)
Mary Janne Duruibe (Ireland)
Sonja Maria (Austria)
Henrik Lilleheim (Norway)
Kari Mattila (Finland)
Joanna Giwojno (Poland)
Frits Berge (Norway)
Linda Sigurðardóttir (Iceland)
David Buchegger (Austria)
Veronika Postl (Austria)
Gennarino Abbruzzese (Italy)
Sylvia Lindemann (Austria)
Sabine Milchrahm (Austria)
Paola Scapolo (Italy)
Rosalba Marotta (Italy)
Johanna Scherr (Austria)
Edda Krausch (Austria)
Edeltraud Hombauer (Austria)
Edith Radakovits (Austria)
Elisabeth Litschauer (Austria)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku srpnu 2014

Nejlepší naboráří v srpnu
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Top 20
Raimondo Barone (Italy) - 32
Roman Tanzler (Austria) - 20
Dr. Iris Schiek (Germany) - 13
Egil Hansen (Norway) - 11
Daniel & Barbara Krawcewicz (Germany) - 7
Päivi ja Kimmo Kangas (Finland) - 6
Robert Cieślik (Poland) - 6
Renata Łatanik (Poland) - 6
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 6
Ann-Kathrine Nyborg (Norway) - 6
Cristina Cabañero Pozuelo (Spain) - 6
Dr. Dhananjay Patil (Ireland) - 5
Maeusz Urbaniak (Poland) - 5
Stein Nordhagen (Norway) - 5
Andrea Olafsdottir (Iceland) - 5
Team EBALI (Slovenia) - 5
Sylwia Krupa (Poland) - 5
Bjørn Øverbye (Norway) - 4
Roman Rebeczko (Poland) - 4

Top Týmoví Bildři v srpnu
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Top 20
Roman Tanzler (Austria) - 21
Raimondo Barone (Italy) - 11
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland) - 6
Heinz Glatz (Austria) - 5
Jimoh Amedu (Ireland) - 5
Geir Wiig (Norway) - 5
Sanja Vecenaj (Slovenia) - 5
Egil Hansen (Norway) - 4
Dr. Dhananjay Patil (Ireland) - 4
Unni and Karl Warpe (Spain) - 4
Lars Groeber (Spain) - 4
Daniel & Barbara Krawcewicz (Germany) - 3
Albin Weber (Austria) - 3
Gunilla Knutsson (Sweden) - 3
Päivi ja Kimmo Kangas (Finland) - 3
Pat Barrett (Ireland) - 3
Gudrun Hinrichsen-Hamer (Germany) - 3
Faropex Oy (Finland) - 3
Marianna Buchegger (Austria) - 3
Heidrun Paape (Germany) - 3
Rósa & Emil Viggósdóttir/Magnússon (Iceland) - 3


Legacy Retreat 

Kvalifikovaní absolventi
(brzy se objeví)

První kvalifikovaní

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.