Výsledky zkušební skupiny, testující SLMsmart budují nadšení před uvedením produktu na trh během ročního Summitu!

SLMsmart a e9 přicházejí do Evropy a nemůžeme být více nadšeni před jejich oficiálním uvedením během Summitu 2014 v Barceloně - zbývá už jen měsíc!

Za posledních 90 dnů bylo vybráno 70 z našich evropských týmových členů na různých trzích, aby se zúčastnili 90-ti denní SLMsmart zkušební doby a otestovali naše nové produkty. Jejich úkolem bylo nahradit jedno nebo dvě jídla náhradou stravy SLMsmart a jíst jídlo, dle Základních SLMsmart pokynů pro výživu, užívat 1-2 porce e9 za den a cvičit 30 minut denně, pět dní v týdnu.

Výsledky byly neuvěřitelné! Podívejte se sami.

Top 3 Výherci

Alessandro Bonvecchi (Itálie), Stefania Seminara (Itálie) a Luis Quesada (Španělsko), byli první tři vítězové a demonstrovali sílu nových produktů! Každému z nich gratulujeme k neuvěřitelné proměně!

Klikněte zde pro zobrazení Top 3:
Vítězný tým

Všech 70 účastníků bylo rozděleno do pěti týmů, založených na pěti evropských regionech. Účastníci soutěžili nejen o místo v Top 3, ale také jako tým o dosažení lepších celkových výsledků hubnutí než ostatní regiony. Výsledky byly fenomenální.

Klikněte zde pro zobrazení žebříčku tymů:Nenechte si ujít příležitost poblahopřát vítězům, osobně uvidět jejich proměny, a získat více informací o této neuvěřitelné výzvě.  Připojte se k nám 25-27 září v Barceloně. Uvidíme se tam! 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us