Fantastické Výsledky za 2Q

Synergy WorldWide s potěšením oznamuje, že ve druhém čtvrtletí roku 2014 zažila trvalý růst a úspěch. Níže jsou uvedeny vybrané fragmenty z oficiálního prohlášení společnosti za 2Q:

• Firemní čisté tržby se zvýšily o 28,5 procent na 32,5 milionů dolarů v porovnání s 25,3 miliony dolarů ve druhém čtvrtletí roku 2013. Je to již čtvrté rekordní obchodní čtvrtletí pro naši společnost.

• Tento úspěch byl výrazně rozjetý rostoucím prodejem v Jižní Koreji a Japonsku. Tyto trhy fungují mimořádně dobře.

• Nárůst čistých tržeb je především výsledkem opět získaného vedení, silného provedení a energií, vyplývající z globálního summitu a také ze zahájení SLMsmart systému v Asii a Oceánii pro kontrolu hmotnosti od Synergy.

• Klíčovou složkou růstu v Jižní Koreji bylo pokračující přijetí SLMsmart systému pro kontrolu hmotnosti. V důsledku toho kategorie produktů Synergy pro kontrolu hmotnosti vzrostla z 0,7 milionů dolarů na $ 2,2, nebo z 2,7 procenta na 6,8 procenta čistých tržeb.

• Marže vzrostla o 36,1 procenta na 11,8 milionů dolarů oproti 8,7 milionům dolarů v druhém čtvrtletí roku 2013, a to především v důsledku zvýšení čistých tržeb.

Synergy posiluje svou pozici díky členům týmu, firemním zaměstnancům a významným zákazníkům po celém světě, kteří neustále přispívají k rostoucímu úspěchu této společnosti. Kromě toho Synergy měla výjimečnou příležitost vstoupit do prospěšného partnerství s firmou Nature's Sunshine Products, průmyslovým lídrem, kladoucím velký důraz na integritu a kvalitu.

Jak bylo uvedeno výše, přijetí SLMsmart systému na trzích v Asii a Oceánii pomohlo mnoha distributorům vytvořit nové možnosti příjmů. Nyní, když se připravuje zahájení Synergy SLMsmart systému od Synergy v Evropě, účastníci zkušební skupiny zažívají fenomenální výsledky a agresivně budují nadšení v očekávání uvedení produktu na trh. Poznámka: Výsledky této zkušební skupiny budou hrdě zveřejněny na tomto blogu když zkušební doba skončí a budou shromažďeny finální údaje.

Pokračování v úspěchu a růstu Synergy WorldWide je naší prioritou a výsadou. Těšíme se na stále rostoucí potenciál pro každého z Vás a možnost zanechat stopu, získat štěstí a prosperitu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us