Legacy Retreat 2014

Rádi vás uvidíme na Legacy Retreat 2014 v Oahu na Havaji! Podívejte se na níže uvedené video a okuste chuť ostrovního dobrodružství a odpočinku, které na vás čekají.Všichni, kdo se této akce zúčastní, budou mít šanci prozkoumat krásy North Shore, NuuanuPali, Honolulu a Waikiki, vyzkoušet si cestu vrtulníkem, potápět se v tyrkysově modrých vodách a zahrát si golf doslova jako v ráji.

Na tuto all inclusive tropickou dovolenou se již kvalifikovalo devět členů evropských týmů, přičemž dva z nich se kvalifikovali úplně poprvé!

První kvalifikace:

Pierre Bruns (Německo)
Claudia a Michael Ziemke-Wald (Německo)

Opakovaná kvalifikace:

William Martin (Německo)
Hakan Cetin (Rakousko)
Martin Oestvang (Norsko)
OisteinBekkvang (Norsko)
ReidunLydersenDalheim (Norsko)
Eric a Kati Gammals (Finsko)
Miimu Jaatinen (Finsko)

Všichni, kdo se kvalifikovali poprvé, musí získat 10 bodů Legacy Retreat, aby obdrželi pozvání Legacy Retreat. Po kliknutí zde se dozvíte další informace o kvalifikaci a opětovné kvalifikaci do této letošní akce. Pokud se chcete spojit se zástupci služby pro zákazníky ohledně vašeho kvalifikačního stavu, naleznete jejich kontaktní údaje po kliknutí zde.

Mnoho členů týmů má svoji vysněnou dovolenou na dosah ruky. Nezapomeňte, že kvalifikovat se můžete už jen tři měsíce! Doufáme, že až uplynou, uvidíme na seznamu letošních účastníků mnoho dalších členů týmů. Nemůžeme se dočkat, až vás v Oahu uvidíme!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us