Srpen 2013 Uznání

úterý, září 10, 2013

Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen srpen! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v srpen


Pearl Executive
Miimu Jaatinen (Finland)

Team Manager
Atle Vabø (Norway)
Mervi Ja Janne Korkeakangas (Finland)

Team Leader
Maarit Ronkko Tmi (Finland)
Arto Ja Hannele Laitinen (Finland)
Tommy Bjerkås (Norway)
Liisa Jalonen (Finland)
Harju Paula Tmi (Finland)
Adam Cieslik (Poland)
Unni Furseth Warpe (Spain)
Gunda Forvemo (Norway)
Gertrud Nord (Sweden)

Gold
Anne Grete Solhaug (Norway)
Fred Greene (Ireland)
Joe John McKenna (Ireland))
Maarit Ronkko Tmi (Finland)
Anu Seppala (Finland)
Arto Ja Hannele Laitinen (Finland)
Marlen Nyborg (Norway)
Linn-kristin Stolsbotten Strand (Norway)
Tommy Bjerkas (Norway)
Liisa Jalonen (Finland)
Unni Furseth Warpe (Spain)
Alpo Pelkonen (Sweden)
Lena Ljungdahl (Sweden)
Peter Boss (Austria)


Silver
Lidia Pronińska (Poland)
Fred Greene (Ireland)
Maarit Rönkkö Tmi (Finland)
Anu Seppälä (Finland)
Mariann Furali (Norway)
Sirpa Nilosaari (Finland)
Eugeniusz Deka (Poland)
Karl Johan Lien Warpe (Spain)
Jonna Thissenius (Denmark)
Sinikka Markus (Finland)
Ime Impuls Robert Buszta (Poland)
Maria Benedikte Sandmo (Norway)
Alpo Pelkonen (Sweden)
Gunilla Backman (Sweden)
Ella Wunder (Germany)
Elina Ja Sakari Laukkanen (Finland)
Marlene Pöllänen (Finland)
Jonna Ja Janne Palmu (Finland)
Peter Boss (Austria)

Bronze
Karin Dahlgren (Sweden)
Maiken Stoerkersen (Norway)
Anneli Lundmark (Sweden)
The Welcare Foundation (Ireland)
Brian Farrel (Ireland)
Tiina Pihkala (Finland)
Johann Stangl (Austria)
Teuvo Hakanen (Finland)
Øystein Solum (Norway)
Outi Friman (Finland)
Catarina Forsström (Finland)
Jouni Eilola (Finland)
Kristin Wiese (Germany)
Katrin Adriana Egea Furseth (Spain)
Jonna Thissenius (Denmark)
Chintana Seppä Ja Raphael Pinel (Finland)
Eva Johanne Lien Warpe (Norway)
Joaquín Ródenas Soler (Spain)
Sławomir Śliwiński (Poland)
Halldor Kolbeins (Finland)
Maria Benedikte Sandmo (Norway)
Walter Pelkonen (Sweden)
Ville Pelkonen (Finland)
Pat Fox (Ireland)
Kristin Forvemo (Norway)
Anne Seppälä (Finland)
Oddvar Pedersen (Norway)
Lars-erik Norgren (Sweden)
Christopher G. O'keeffe (Ireland)
Jacek Miller (Poland)
Anne-kristine Tischendorf (Norway)
Elina Ja Sakari Laukkanen (Finland)
Marlene Pöllänen (Finland)
Jonna Ja Janne Palmu (Finland)
Olav Hindseth (Norway)
Jørn Kåre Nyborg (Norway)
Ritva Sarpa-aho (Finland)
Cesare Trippodo (Germany)
Stefan Handler (Austria)
Henny Kristoffersen (Norway)
Verein Golfschmiede (Austria)
Peter Boss (Austria)

Star
Ewa Cieslar (Poland)
Edwin Sternad (Czech republic)
Dr. Margrat Kane (Ireland)
Tony And Anne Bolger (Ireland)
Tine Utzon-frank (Denmark)
Irmelin Wikgren (Finland)
Christa Millner (Austria)
Johann Stangl (Austria)
Susa Lindh (Finland)
Teuvo Hakanen (Finland)
Leopold Wiehart (Austria)
Kjell Arne Persen (Norway)
Øystein Solum (Norway)
Marika Kankaanpää (Finland)
Ari Keränen (Finland)
Helka Qvist (Finland)
Onni Laitinen (Finland)
Paulina I Malgorzata Krassowska (Poland)
Danuta Stanczyk (Poland)
Tatjana Mrvoš (Austria)
Sven Are Paulsen (Norway)
Sandra Roales Romero (Spain)
Kaarina Turu (Finland)
Gunhild Mahgoub (Norway)
Michaela Hejnova (Czech republic)
Team Wolfsburg (Germany)
Katri Laitinen (Finland)
Jonna Thissenius (Denmark)
Mikael Pakarinen (Finland)
Jorma Brusila (Finland)
Vanja Kofol (Austria)
Inge Sørensen (Denmark)
Marie-louise Nordin (Sweden)
Rudolf Frauenberger (Germany)
Halvard Bergan (Norway)
Viktorija Sverko (Austria)
Mari Lyijynen (Finland)
Sylwester Musiał (Poland)
Walter Pelkonen (Sweden)
Eeva Onninen (Finland)
Paolo Abbiati (Netherlands)
Matias Ja Rose-mari Keränen (Sweden)
Mariela Cravens (Finland)
Kersten Grimm (Germany)
Astrid Øyan (Norway)
Sanna Vähänen (Finland)
Juha Kallonen (Finland)
Lars-erik Norgren (Sweden)
Mike Dornhauer (Germany)
Silke Bischoff (Germany)
Mikko Mähönen (Finland)
Karianne Telneset (Norway)
Sasa Puncer Smeh (Austria)
Pia Eriksson (Sweden)
Manfred Calabuig Rambla (Spain)
Anne-kristine Tischendorf (Norway)
Irena Zachwyc (Poland)
Elina Ja Sakari Laukkanen (Finland)
Mette Annie Ystgård Henning (Norway)
Karin Rizner (Austria)
Dr. Eckhard Lehmon (Germany)
Karin Pencenat (Germany)
Jan-egil Johansen (Norway)
Connectmed Ireland (Ireland)
Markus Duesterhoeft (Ireland)
Fhu Szeląg Wiesław Szeląg (Poland)
Hilde Skogvold (Norway)
Ann-kristin Nilsen (Norway)
Rafał Wieteska (Poland)
Aleksandra Sokołowska (Poland)
Henryka Górecka (Poland)
Hannelore Dietsche (Germany)
Jørn Kåre Nyborg (Norway)
Henna Laaksonen (Finland)
Ritva Sarpa-aho (Finland)
Marjana Germek (Austria)
Åse Helene Juvik (Norway)
Ralf Gutzeit (Germany)
Schillinger Sylvia (Austria)
Ioannis Andreou (Germany)
John White (Ireland)
Enrique Gil Canabal (Spain)
Michael Mcguinness (Ireland)
Thor-martin Aronsen (Norway)
Spangenberg Gbr (Germany)
Arkadiusz Pałka (Poland)
Bogumił Paliwoda (Poland)
Marco Ferrari (Germany)
Roman Rebeczko (Poland)
Irmeli Lehtonen (Finland)
Mia Paunonen (Finland)
Liisa Ja Simo Vaismaa (Finland)
Małgorzata Dybek (Poland)
Roger Wille (Norway)
Susanne U. Andreas Wilhoeft Wilhoeft Gbr (Germany)
Stefan Handler (Austria)
Henny Kristoffersen (Norway)
Krystyna Małecka (Poland)
Giuffrida Giacomo (Germany)
Verein Golfschmiede (Austria)
Rainer Rubas (Austria)
Anne Sipolainen (Finland)
Majvor Pohjoispää (Finland)
Toril Giæver (Norway)
Peter Boss (Austria)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku srpen 2013

Nejlepší naboráří v srpen
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Ve střední Evropě
Brigitta Dober (Austria)
Josef Schirnhofer (Austria)
Leopold Wiehart (Austria)
Alfred Stoppacher (Austria)
Spangenberg GBR (Germany)

Skandinávie
Alpo Pelkonen (Sweden)
Catarina Forsström (Finland)
Elina Ja Sakari Laukkanen (Finland)
Jonna Ja Janne Palmu (Finland)
Ritva Sarpa-Aho (Finland)

Západní Evropa
Bright Perspectives (Ireland)
Rafael Lopez Terrecilla (Spain)
Manfred Calabuig Rambla (Spain)
The Welcare Foundation (Ireland)
Francisco Jose Vera Caro (Spain)

Top Týmoví Bildři v srpen
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Ve střední Evropě
Karl Tappauf (Austria)
Karin Falkenauer (Germany)
Daniel Krawcewicz (Germany)
Helmut Jelinek (Austria)
Johannes Stangl (Austria)

Skandinávie
Arja Tolvanen (Finland)
Mervi Ja Janne Korkeakangas (Finland)
Johanna Ahonen (Finland)
Tomine AB (Sweden)
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)

Západní Evropa
Unni Furseth Warpe (Spain)
Yvonne E. Timmins (Ireland)
Jeremy Townsend (United Kingdom)
Francisco Garrido Fernandez (Spain)
Oliver Buckley (Ireland)

Legacy Retreat 

Kvalifikovaní absolventi
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals
Oistein Bekkvang
Miimu Jaatinen

První kvalifikovaní
Pierre Bruns
Global Mentor Team Michael Wald

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.