Společnost Synergy zařazena mezi nejzdravější americké společnosti

čtvrtek, září 26, 2013

Společnost Synergy WorldWide společně s Nature’s Sunshine Products byla již pošesté zařazena do online publikace organizace Interactive Health s názvem „2012 Healthiest Companies in America!“ (Nejzdravější společnosti v USA pro rok 2012“). Mezi „nejzdravější společnosti v USA“ se dostanou ty společnosti, v nichž hrozí zaměstnancům pouze minimální zdravotní rizika.

Celý seznam zobrazíte po kliknutí zde.

Společnost Synergy je pyšná na svůj blízký vztah se společností Nature’s Sunshine Products. Společnosti Synergy i NSP jsou odhodlány propagovat a podporovat zdravý životní styl u všech svých zaměstnanců. Jsme šťastni, že se náš cíl – vylepšovat fyzickou pohodu světa kolem nás prostřednictvím vysoce kvalitních produktů – promítá i do způsobu, jakým se naši zaměstnanci starají o své zdraví.

Pomocí různých programů a stimulů vytvořila společnost Nature’s Sunshine Products prostředí jako stvořené pro zdravé tělo. Účastí v těchto programech podporujících zdravou stravu a cvičení mohou zaměstnanci komplexně pečovat o svoji dobrou kondici. Kromě toho mnoho zaměstnanců denně konzumuje výrobky společností Synergy a NSP. Ingredience těchto produktů povyšují zdraví na úplně novou úroveň, protože tělu pravidelně poskytují veškeré živiny, které potřebuje.

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.