Společnost Synergy zařazena mezi nejzdravější americké společnosti

Společnost Synergy WorldWide společně s Nature’s Sunshine Products byla již pošesté zařazena do online publikace organizace Interactive Health s názvem „2012 Healthiest Companies in America!“ (Nejzdravější společnosti v USA pro rok 2012“). Mezi „nejzdravější společnosti v USA“ se dostanou ty společnosti, v nichž hrozí zaměstnancům pouze minimální zdravotní rizika.

Celý seznam zobrazíte po kliknutí zde.

Společnost Synergy je pyšná na svůj blízký vztah se společností Nature’s Sunshine Products. Společnosti Synergy i NSP jsou odhodlány propagovat a podporovat zdravý životní styl u všech svých zaměstnanců. Jsme šťastni, že se náš cíl – vylepšovat fyzickou pohodu světa kolem nás prostřednictvím vysoce kvalitních produktů – promítá i do způsobu, jakým se naši zaměstnanci starají o své zdraví.

Pomocí různých programů a stimulů vytvořila společnost Nature’s Sunshine Products prostředí jako stvořené pro zdravé tělo. Účastí v těchto programech podporujících zdravou stravu a cvičení mohou zaměstnanci komplexně pečovat o svoji dobrou kondici. Kromě toho mnoho zaměstnanců denně konzumuje výrobky společností Synergy a NSP. Ingredience těchto produktů povyšují zdraví na úplně novou úroveň, protože tělu pravidelně poskytují veškeré živiny, které potřebuje.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us