Legacy Retreat 2014: Oahu,Havaj!Přidejte se k nám  na Oahu, Havaj
Poznejte život na ostrově společně se Synergy ve Village Hilton Hawaii pro 2014 Legacy Retreat! Užijte si slunce a vlny na Havaji, stejně jako zábavu, aktivity a dobrodružství pořádané Synergy leden 12 - 16.

Kvalifikace na Legacy Retreat

Vaše první Kvalifikace: Získejte 10 bodů Legacy Retreat do 31. prosince 2013 a získáte nárok na 2014 Legacy Retreat ve Village Hilton Hawaji ! Můžete si vydělat až 3 body za měsíc. Pokud splníte všechno v měsíci získáte 1 bod:
  • Být na aktivním Autoshipu 
  • Být placený jako Team Director* 
  • Osobně sponzorujte dva (placené jako) Team Leaders nebo vyšší titul. 
* Můžete získat dva body v jednom měsíci když dosáhnete vše,co je výše uvedeno a jste během toho měsíce placený v kategorii Team Elite. Můžete získat tři body v jednom měsíci když dosáhnete vše co je výše uvedeno a během toho měsíce budete placeni jako Executive Pearl nebo vyšší.

Nezapomeňte, že body se převádějí z roku na rok, tak možná,že jste již získali nějaké body pro 2014 retreat.

Kvalifikace pro Legacy Retreat Absolventi: Pokud jste se již v minulosti zúčastnili Legacy Retreat, budete mít příležitost znovu kvalifikovat ** pro rok 2014. Legacy Retreat absolventi kvalifikují získání jedním ze tří způsobů:
  • Dosažení hodnosti Executive Pearl  
  • Získat jakoukoliv vyšší hodnost nad Pearl 
  • Nebo udržet si hodnost Pearl nebo vyšší pro 3 měsíce z 12 měsíců 
Období pro kvalifikaci je mezi 1. lednem a 31. prosincem 2013.

** Tyto rekvalifikace jsou platné pouze pro absolventy Legacy Retreat. Členové týmu musí stále splňovat původní kvalifikaci k získání první účasti Legacy Retreat.

Pro jakékoliv další otázky o tom, jak se kvalifikovat, nebo zjistit svůj stav kvalifikace, kontaktujte zákaznický servis.

Podívejte se na rekapitulace videa z minulých let

Viz 2013 Legacy Retreat Atlantis Bahamas zde>>
Viz Legacy Retreat 2012 v Kauai,Havaji zde>>
Viz Legacy Retreat 2011 v Maui,Havaji zde>>

CONVERSATION

Instagram

Follow Us