Sledujte svůj peněžní zisk pro Koreju tady!


Těšíme se na nadcházející Globální Summit v Soulu, Jižní Koreji. Mnozí z našich distributorů tvrdě pracovali, aby se mohli zúčastnit  této vzrušující každoroční události. Někteří členové týmu získali slušnou hotovostní peněžní částku a několik jich získalo maximum v této propagaci € 3,000 pro tuto akci ! Stovky dalších si  zvyšují jejich Cash pro Korea jednou týdně.

Víte, kolik Korea Cash jste již vydělali? Nyní můžete sledovat své výdělky týdně, zobrazením našich nových "Peněžní Zisk Korea" na stránkách  blogu, který se nachází  přímo na  blogu pod rubrikou  Kalendář. Prohlídněte si špičkové získané výdělky na webové stránce a klikněte na link  v dolní části stránky,kde můžete vidět další  výhody  vedoucích týmů. Členové týmu, kteří získali méně než € 300, najdou svojí získanou částku,přihlášením na svůj účet na Pulse.

Nepamatujete si detaily jak získat peněžní  částku  pro Koreu ? Klikněte zde pro zobrazení a pro start začít si vydělávat na  cestu na Global Summit 2013!

Stovky členů týmu si zvyšují tuto částku pro Koreu každý týden. Oceňujeme váše  neuvěřitelné úsilí a těšíme se z Vašeho rostoucího výdělku.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us