2 Akce - 1 Cíl

Je jenom Březen a rok 2013 je čím dál lepší!

Synergy WorldWide s potěšením oznamuje dvě evropské promo, které vám pomohou získat kumulativní €3000 hotovost pro Koreu.

Globní Summit v Soulu, Korei v září 26-28 bude historický. Sejdou se tam tisíce členů týmu z celého světa k oslavě a rozšířit si jejich Synergy iluze.

Tyto akce začínají DNES - proto nečekejte.
 
2x2 Team Builder Bonus je prodloužený s hotovostí pro Koreu

2x2 Team Builder Bonus, s kterým se Evropa seznámila v lonském roce byl prodloužen! Kvalifikace a peněžní odměny se nemění, s jednou vyjímkou - je přidáná pro Koreu pěněžní hotovost.

Potřebujete si připomenout 2x2 bonus? Klikněte zde.

Při každém úspěšném získání 2x2, získáte peněžní odměnu pro Korea (€65) - ve výši 50% z 2x2 Team Builder bonusu. Peněžní bonus pro Korea bude vyplaceny, pouze těm, kteří se zaregistruji a zúčastní Synergy Global Summit v Korea.*

Příklad: Jsem aktivní člen týmu. V březnu jsem úspěšně vytvořit 2x2 skupinu. V důsledku toho, získám €130 v 2x2 bonus Team Builder. Navíc jsem vydělat €65 v hotovosti pro Korea.

Je to tak jednoduché. Vytvořte jednu nebo více skupin 2x2 v daném měsíci a vyděláte extra peníze pro Koreu, které vám pomohou se zúčastní letošní největší Synergy akce!

*Poznámka: Získané peníze pro Koreu budou vyplaceny ve Vašich říjnových provizí 2013Korea Cash bude vyplacena s komisí 10. 2013 po ověření registrace a účasti na Summitu. Podmínka pro vyplacení provizí a všech bonusů je aktivní Autošip.

2013 Korea Summit Propagace

Kromě toho, s potěšením oznamujeme novou Korea Summit Propagaci, kde členové týmu mohou získat peněžní bonusy za jejich první zvýšení hodnosti. Členové týmu, kteří si zvýší svojí hodnost od 1. března do 31. srpna získají peněžní bonus, který bude uložen a vyplacen pouze těm, kteří se zaregistrují a zúčastní Synergy Global Summit v Korea.*

Stejný bonus získají Osobní Sponzoři!

Synergy Kompenzační plán odměnuje úsilí členů týmu a stejně to bude se Summit Korea propagace. Pokud jeden z vašich osobně sponzorovaných členů týmu získá peníze v této propagaci, vyděláte i Vy - pokud jste na regulárním Autošipu.
*Poznámka: Získané peníze pro Koreu budou vyplaceny ve Vašich říjnových provizí 2013 Korea Cash bude vyplacena s komisí 10. 2013 po ověření registrace a účasti na Summitu. Podmínka pro vyplacení provizí a všech bonusů je aktivní Autošip.

Otázky? Kontaktujte zákaznický servis na: 800-143593 CZ.

Uvidíme se v Koreji!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us