Team Manager Academy FotkySynergy členové týmu se sešli v rakouských Alpách, od 7 do 9 června,  na zábavný víkend na Akademii Team Manager.  Můžete si prohlédnout na online album všechny aktivity našeho Team Manager Europe Academy.


Podívejte se na překrásné místo a uvolněnou  atmosféru této  příjemné společnosti. Najdete zde obrázky členů týmu, jejich schopnosti při testování jejich aktivit  v přírodě a týmových aktivit. Účastníci měli také možnost,během tří tréninků získat další vědomosti a zkušenodti od předních vůdců Synergy WorldWide. Synergy Prezident Dan Norman, stejně jako úspěšní Členové týmu Paul BLAD, Mads Oestvang a Eric Gammals, dali účastníkům nahlédnout do budoucnosti Synergy v Evropě a seznámili je se základními tipy pro jejich další úspěšné podnikání.

Členové týmu v průběhu této akce byli schopni si jasněji představit svůj maximální potenciál jako součást Synergy WorldWide. Děkujeme všem, kteří kvalifikovali pro letošní akademie Team Manager a blahopřejeme všem  k  Vaší  kvalifikaci!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us