2013 Globální Summit - Seoul, Korea


Registrace je nyní otevřena

Členové týmu Synergy a vůdci z celého světa se sejdou letos v září na firemní akci,která zajisté změní jejich život.Synergy WorldWide 2013 Globální summit se bude konat v Soulu v Koreji, a registrace je nyní otevřena.

Vřele Vám doporučujeme, abyste se k nám připojili v září 26-28 kde získáte inspiraci, vzdělání a dovíte se , jak jedni z nejlepších světových distribůtorů dosáhli své úspěchy. Společně s členy z celého světa se seznámíte s korejskou kultůrou.


Program
Globální Summit akce se bude konat v pátek a sobotu, od dvacátéhosedmého do dvacátéhoosmého.Summit se bude konat v nádherném centrum Coex v srdci čtvrti Gangnam. Na programu bude školení,schůzky zůčastněných zemí,proslovy,večer uznání a kulturní vystoupení,bude to Sumit plný energie, jako nikdy předtím.

Pro ty, kteří přijedou do Soulu dříve, je připravený celodenní výlet s průvodcem, ve středu 25tého a čtvrtek 26tého. Cena pro tento výlet je $ 76.00 a v této ceně je zahrnutý i oběd. Pokud máte zájem se tohoto výletu zůčactnit zaregistrujte se co nejdříve a zajistěte si místo.Další podrobnosti o tomto výletu lze nalézt na internetových stránkách.

Doprava
Po příletu na Incheon International letiště najdete několik cenově výhodných možností jak se dopravit do hotelu do centruCoex, nebo tam, kde chcete jít první. Více informací je k dispozici na internetových stránkách.

Volba Hotelu
Existuje celá řada možností ubytování v Soulu. Pro vaše pohodlí jsme vybrali dvacet hotelů,které jsou uvedeny na stránkách při registraci.Všechny se nacházejí 5 km od kongresového centra. Tyto hotely se pohybují mezi 97 dolarů a $ 410 dolarů za noc. Některé z uvedených hotelů nabízí slevu pro účastníky Summitu. Pro více informací klikněte zde.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us