Synergy slaví zdravých 10 letKaždý rok Interactive Health testuje zaměstnance Synergy WorldWide a Nature’s Sunshine Products, aby zjistila, jak jsou zdraví. Ukázalo se, že společně jsou jedněmi z Nejzdravějších společností (ocenění: Healthiest Companies) v Americe! Ještě lepší je, že to je desátý rok, kdy Synergy a NSP udržely toto hodnocení a tím dokázaly, že zaměstnanci obou firem se osobně zajímají o životní styl a výrobky, které propagují každý den. Jen 156 firem ze 3 000 získalo toto ohodnocení v roce 2016.

Synergy propaguje životní styl, který zlepšuje kvalitu jak “vnějšího”, tak “vnitřního” života. Zaměstnanci si z výrobků Synergy udělali pravidelnou součást jejich péče o zdraví. NSP pořádá množství akcí, které propagují péči o zdraví a kterých se účastní jak Synergy, tak NSP, mj. Fitness Challenge, výroční 5K Fun Run, Veggie Challenge a Walktober. Firma také pořádá každoroční veletrh zdraví a proplácí zaměstnancům posilovnu.

“Jsme nadšení, že už po desáté v řadě nás Interactive Health ocenilo”, říká Gregory L. Probert, jednatel a výkonný ředitel NSP a Synergy WorldWide. “Pro nás, jako firmu zabývající se zdravím, je toto ocenění odměnou našeho úsilí dělit se s celým světem dobrým zdravím a v první řadě s muži a ženami, se kterými pracujeme. Je to důkaz našeho nasazení a charakteru naší práce, kvality našich prvotřídních výrobků a našeho závazku změnit životy na celém světě.”

Hodláme toto ohodnocení získávat i nadále, protože pracujeme na projektu Elite Health společně s našimi členy týmu a zákazníky.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us