Nový ředitel pro prodej a marketing pro Synergy Europe


Benjamin Clarholm-Anton, bývalý generální manažer pro severní Evropu, byl jmenovaný novým ředitelem pro prodej a marketing pro Synergy Europe a do funkce nastoupil 1. května 2017.

Než nastoupil na toto místo, Benjamin Clarholm-Anton dohlížel na fungování firmy v Norsku, Švédsku, Dánsku, Finsku a na Islandu. Předtím pracoval jako manažer pro prodej a marketing pro Synergy Asia Pacific. Byl pro Synergy cenným přínosem při řízení a koordinaci trhů v severní Evropě. Má skvělé znalosti, pracovní morálku a široké zkušenosti, které budou velkým přínosem pro Synergy Europe v jeho nové funkci.

Benjamin Clarholm-Anton pracoval pro mezinárodní organizace, včetně OSN v Belgii, Ugandě, Keni a na Haiti. V roce 2012 Benjamin Clarholm-Anton nastoupil do Oriflame Cosmetics, evropské společnosti přímého prodeje, kde pracoval na prodejních a marketingových projektech v celé Asii, včetně Thajska, Laosu, Kambodže, Myanmaru a Indonésie. Benjamin Clarholm-Anton je rodilý Švéd, kromě švédštiny mluví anglicky a francouzsky. Vystudoval politologii a mezinárodní vztahy na Uppsalské univerzitě ve Švédsku a sociologii na Connecticutské univerzitě.

Benjamin Clarholm-Anton bude přímo zodpovědný místopředsedovi pro Synergy Europe, Carmelovi D’Anzi’mu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us