Barcelona 2017 EU Summit


Vrcholná událost roku se bude konat již za několik měsíců! Připojte se k Synergy WorldWide v Barceloně 28.-30. září v centrále Synergy Europe a zúčastněte se dynamického summitu na břehu moře.


Barcelona se stala centrem produktivity Synergy, když si lídři a členové týmu z celé Evropy užívali významných akcí v tomto městě. Moderním profesionalizmem i tempem života Barcelona ztělesňuje mnoho hodnot, které se snaží prosazovat Synergy. Těšíme se na povzbuzující a vzrušující víkend během Summitu 2017!

REGISTRACE

Čím dříve se zaregistrujete, tím více ušetříte! Počet míst je omezený, takže si zajistěte místo co nejrychleji.

Během online registrace musíte uvést všechny požadované osobní údaje. Když dokončíte registraci, peníze budou stržené z karty, která je uvedená na Vašem účtu Synergy. Pokud byste chtěli zaplatit z karty, která není uvedená na Vašem účtě Synergy, prosím, spojte se co nejrychleji po registraci se zákaznickou podporou a předejte údaje správné karty.

Průběh registrace

Včasná registrace 5. května – 30. června €99
Řádná 1. července – 31. srpna €129
Pro nové členy týmu* 4. dubna – 31. srpna €99
Na místě 28.-30. září €149

Cena je pro jednu osobu a zahrnuje vstup na všechny akce na summitu. Ubytování a doprava nejsou zahrnuté. Při zrušení registrace vracíme peníze, ale bude naúčtovaný poplatek 15 €. Při zrušení po 31. srpnu se peníze nevrací. Vstupenky jsou nepřenosné.
*musíte se zaregistrovat do 30 dnů po přihlášení


Summit je nejdůležitější událostí roku – událost, na kterou se čeká celý rok. Pracujeme tvrdě celý rok, abychom toho dosáhli, zhodnotili, kam jsme dospěli, a určili si nové cíle. Je to dobré místo, abychom se dozvěděli, co nám přinese budoucnost. Vše, co v Synergy děláme, je ve snaze dosáhnout vrcholu, včetně Elite Health, vrcholu péče o zdraví.

Doufáme, že se všichni rozhodnete se s námi v září zúčastnit Summitu!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us