SUCCESS RETREAT


Chcete strávit 5 nocí a 4 dny během toho, co si budete užívat plně hrazený Success Retreat se Synergy WorldWide? Pokud se kvalifikujete na tento pobyt, Vy a Váš host si vychutnáte zdravou směs odpočinku, zábavy a školení v jedné z nejpopulárnějších evropských ostrovních destinací – Formentera (Španělsko)!

O FORMENTEŘE


Představte si ostrov s kilometry pláží pokrytých jemným, bílým pískem, který omývá čisté, přívětivé moře. To je Formentera u pobřeží Španělska. Ostrov Formentera je nebližší soused Ibizy a je mu často dávána přednost kvůli tomu, že zde není tolik turistů, že je zde dobře zachovaná příroda a také díky svému výbornému jídlu. Vybrat si Formenteru znamená užít si jedno z nejlepších míst na světě. Synergy toto chce nabídnout svým stále rostoucím evropským lídrům.

JAK SE KVALIFIKOVAT? 


Kvalifikační období pro Success Retreat je od 1. ledna do 31. prosince 2017 a níže jsou uvedeny podmínky:

  1. Dosáhnout a/nebo udržet stupeň Team Manager v 5 měsících ze 12
  2. Kvalifikovat se do Elite Honors 3 měsíce ze 12 
  3. Shromáždit nejméně 7200 CV na TC 1 za rok

CO JE ZAHRNUTO V SUCCESS RETREAT?


Hradíme všechny náklady! To zahrnuje letenky, dopravu na/z letiště a stravování. Stačí se zakvalifikovat a my už se o Vás postaráme!

Navíc kvalifikovaný člen týmu si smí s sebou vzít jednoho hosta, kterým je buď manžel/-ka, partner/-ka nebo obchodní partner připsaný ke kvalifikovanému účtu.


KDY BUDE SUCCESS RETREAT? 


Success Retreat se bude konat v průběhu druhého čtvrtletí 2018 (duben – červen). Datum bude stanovené a ohlášené na konci roku 2017.

Team Manager je prvním a zároveň nejdůležitějším líderským stupněm. Dosažení a udržení této úrovně je známkou dobrých základů podnikání, které Vám umožní trvalý růst v nadcházejících letech. Ať se rok 2017 stane Vaším rokem a sejdeme se na Formenteře!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us