AKCE ZPÁTKY KE KOŘENŮM V KVĚTNU


Připojte se k Synergy WorldWide 5.-7. května na exkluzívní školicí akci v krásném Jesolo v Itálii! Toto město, jedná se o přímořskou destinaci v blízkém sousedství Benátek, navodí členům týmu patřičnou atmosféru, aby se mohli učit o systému, programech a výrobcích, které Vám umožní uspět v celé Evropě. Zamluvte si místo už dnes!

Setkání Zpátky ke kořenům (The Back to Basics event) Vám poskytne důkladné školení a speciální prezentace a to díky lídrům Synergy, kteří se s Vámi podělí o recept na úspěch. Využijte příležitost, kterou dává tato akce, a uveďte do praxe jejich nashromážděné zkušenosti a znalosti, tím způsobem posunete své podnikání se Synergy na novou, vyšší úroveň.


PODROBNOSTI:
Kde: Jesolo, Pala Arrex, via Aquileia 1, 30016 (nedaleko Benátek, Itálie)
Kdy: 5.-7. května 2017
Cena: 79 euro (bude pobraná z Vašeho účtu Synergy)

PROGRAM:
5. května – VIP večeře, pouze pro zvané (kvalifikační požadavky níže)
6. května – 1. a 2. část: Celodenní školení
7. května – 3. část: Školení od 8,00 do 13,00

VIP VEČEŘE:

Během VIP večeře na akci Zpátky ke kořenům si budete užívat skvělé jídlo a společnost vrcholných lídrů Synergy. Možnost kvalifikovat se trvá až konce března 2017.

Kvalifikační požadavky: 
1. Získejte stupeň Team Manager nebo 
2. Udržte úroveň Team Manager nebo vyšší nejméně 1 měsíc v kvalifikačním období.

Každý jednotlivý člen týmu, který se kvalifikuje pro VIP večeři, smí s sebou vzít jednoho hosta, kterým je buď manžel/-ka, partner/-ka nebo obchodní partner připsaný ke kvalifikovanému účtu. Synergy poskytne více podrobností o VIP večeři těm, kteří se přihlásí a kvalifikují, krátce před akcí Zpátky ke kořenům (Back to Basics). Teď si, prosím, zapište 5. května ve Vašem kalendáři a dejte si cíl získat stupeň Team Manager – chceme Vás vidět, že slavíte s námi!

O MÍSTĚ

Je několik důvodů, proč se Vám zalíbí Jesolo v Itálii, které jsme vybrali jako místo konání akce Zpátky ke kořenům. Zaprvé Jesolo je Jadranský poklad – pláže jsou nenarušené, květnové počasí je příjemně teplé (průměrně okolo 22°C) a příroda je celkově přívětivá. Přijeďte se sami přesvědčit, proč tak často si lidé vybírají Jesolo pro svou jarní dovolenou.
Navíc Jesolo je méně jak hodinu cesty od slavných benátských kanálů. Projeďte se na gondole mezi historickými stavbami, navštivte náměstí a baziliku svatého Marka nebo si prohlédněte Dóžecí palác. Benátky patří mezi nejvyhledávanější italské památky. Dejte si den navíc, abyste mohli navštívit toto město poté, co se vrátíte Zpátky ke kořenům se Synergy.

Těšíme se, že se k nám připojíte v květnu v Jesolo. Zapište si to v kalendáři a “vraťte se ke kořenům”, abyste vytvořili ještě výnosnější podnikání!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us