Sledujte svůj pokrok v Elite Honors pomocí nástroje Pulse

S nástupem Elite Honors jsme v nástroji Pulse, na ploše vašeho účtu, vytvořili stručný systém sledování se snadnou navigací. Stačí se přihlásit do nástroje Pulse a všimnete si nového příslušenství, které podpoří vaše úsilí stát se kvalifikantem do Elite Honors a maximalizovat potenciál svého podnikání ve společnosti Synergy.

Následuje několik informací potřebných k pochopení fungování systému sledování:

 1. Klepněte na tlačítko "dozvědět se více" v pravém horním rohu a otevře se leták a pracovní dokument Elite Honors. Z tohoto dokumentu se dozvíte vše, co potřebujete vědět, abyste se kvalifikovali do Elite Honors.
 2. Ukazatel objemu TC 1 zobrazuje, jaký nový distribuční objem jste shromáždili v Obchodní pobočce 1 v aktuálním měsíci.
  • Připomenutí: Pro kvalifikaci potřebujete 600 CV v TC 1.
 3. Aktivační ukazatel znázorňuje, jak vysoký nový distribuční objem jste shromáždili v aktuálním měsíci.
  • Připomenutí: Pro kvalifikaci potřebujete 200 CV 
 4. Už Brzy: Ukazatel bonusu Go Elite zobrazuje, kolik nových a starých vámi sponzorovaných Členů týmu se kvalifikovalo do Elite Honors. Tento ukazatel rovněž zobrazuje výši bonusu, na základě počtu vámi sponzorovaných Členů týmu kvalifikovaných do Elite Honors (EHQ), při příští výplatě provize.
 5.  Máte aktivní šablonu AutoShip? Zjistíte to v modulu v levé dolní části.
 6. Pokud se stanete profesionálním kvalifikantem do Elite Honors, uvidíte v modulu vpravo dole, počet kvalifikací vzrůstající s každým měsícem, ve kterém splníte všechny požadavky kvalifikanta do Elite Honors (EHQ).
 7. Podařilo se vám kvalifikovat se do Elite Honors s konečnou platností v tomto měsíci? Dáme vám jasnou odpověď v pravém horním rohu pomocí zeleného rámečku "ano" nebo červeného "ne", takže nebudete mít nikdy pochybnosti, jak si stojíte.
Šťastnou kvalifikaci!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us