Představujeme nové produkty: SLMsmart s čokoládovou příchutí a Body Prime!

Jednou z mnoha vzrušujících novinek, se kterými jsme se podělili během Summitu 2015, byla informace o vypuštění na trh náhrady stravy SLMsmart s čokoládovou příchutí a oznámení, že Body Prime bude vypuštěn v lednu 2016. Získejte další informace o těchto výjimečných výrobcích a vyzkoušejte si je sami!

Náhrada stravy SLMsmart s čokoládovou příchutí 

Co řeknete na to, že se po svém potěšení denní dávkou čokolády už nemusíte cítit provinile? Nově uvedená náhrady stravy SLMsmart s čokoládovou příchutí je vyrobena z přírodní čokolády a kakaového prášku a obsahuje všechny živiny, které máte rádi u vanilkové varianty. Přidání čokoládové příchuti, lahodně rozšiřuje možnosti jak dosáhnout potěšení z cíle, který jste si předsevzali, při řízení své tělesné hmotnosti.

Zbavte se domněnek o správném stravování a dosáhněte ideální váhy s náhradou stravy SLMsmart s čokoládovou příchutí od společnosti Synergy. Chytré kalorie tohoto koktejlu bohatého na živiny vás dají čokoládově do pořádku. Budete se těšit na každý doušek.


VÝHODY
  • Poskytuje vyváženou řadu sacharidů, tuků a bílkovin, které vám kdykoliv během dne dodají správné množství energie 
  • Udržuje pocit plnosti po dobu několika hodin
  • Obsahuje syrovátku, sóju, kaseinové bílkoviny, které podporují udržení a růst svalové hmoty
  • Obsahuje fruktózu, která vede k nižšímu nárůstu hladiny glukózy v krvi v porovnání s potravinami obsahujícími sacharózu nebo glukózu
KLÍČOVÉ SLOŽKY

Směs bílkovin 
Náhrada stravy SLMsmart nabízí tři zdroje bílkovin: syrovátku, sóju a kasein. Proteiny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty. Aminokyseliny ze syrovátkových bílkovin se v krvi objeví téměř okamžitě po požití. Poté se v ní naleznou sójové bílkovinné aminokyseliny následované kaseinovými bílkovinami. Společné působení těchto energií nabitých složek navodí vašemu tělu pocit plné spokojenosti a připraví ho na překážky celého dne.

Energetická směs
Zdravé sacharidy a tuky obsažené v náhradě stravy SLMsmart byly strategicky sestaveny tak, aby podporovaly váš metabolismus a dodávaly vám energii, kterou si životní úkoly vyžadují. Maltodextrin, řepkový olej a slunečnicový olej jsou jen některé ze složek, které vám pomohou udržovat vaše energetické hladiny, zachovat pocit spokojenosti a dosáhnout cílové hmotnosti.

Směs vitamínů a minerálů
Vzhledem k tomu, že náhrada stravy SLMsmart obsahuje důležité živiny, které lze najít ve vyvážené stravě, včetně vápníku, železa, draslíku a vitamínů skupiny B, je schopna efektivně nahradit vaši běžnou snídani, oběd nebo večeři.

KLIKNĚTE ZDE a dozvíte se více v podkladech o náhradě stravy SLMsmart s čokoládovou příchutí
KLIKNĚTE ZDE pro nový ceník

Body Prime


V lednu 2016 k vám přichází naprosto první výrobek vytvořený a testovaný společností Synergy v Hughes Centru pro výzkum a inovace!

Všichni účastníci Summitu 2015 měli možnost zakoupit výrobek po omezenou dobu. Buďte připraveni na oficiální nástup produktu Body Prime a poznejte všechny informacemi o výrobku. Pokud jste byli jedním z těch šťastných členů týmu, kteří si výrobek zakoupili, vyzkoušejte si ho sami, ať se můžete o své poznatky efektivně podělit s ostatními.

Body Prime byl testován na skupině dobrovolníků, kteří podle pokynů výrobek zažívali a byli požádáni, aby podali zprávu o výsledcích Lékařské a vědecké radě Synergy. Neohraničené možnosti výzkumu a vývoje, které nabízí s Hughes Centrum, umožnili vyvinout jedinečné složení výrobku Body Prime speciálně pro evropský trh!

CO JE BODY PRIME?

Body Prime účinně připraví Vaše tělo na jakoukoliv zdravou životosprávu, ať už teprve začínáte nebo máte pocit, že jste již dosáhli každodenní rovnováhy. Významný obsah hořčíku, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a cenné rovnováze elektrolytů v těle. Tyto faktory jsou pro váš systém perfektními základy k zahájení dalšího zdravotního programu. Body Prime má účinnou recepturu, která na vás bude postupně působit. Jablečný pektin a prášek ze sušených švestek dohromady tvoří hlavní obsah jedné dávky. Čili, jedná se o šlechetnou recepturu z dobře známého ovoce.

KLIKNĚTE ZDE a dozvíte se více v podkladech o Body Prime

CONVERSATION

Instagram

Follow Us