První Team Leader v České Republice: Zdeněk Sládek

Gratulujeme našemu prvnímu v České republice  Tým Lídrovi Zdeňku a Martině Sládkovi z Ostravy.

Jako první v dějinách České republiky dosáhl pozice, Tym Leader Synergy, Zdeněk má potenciál zažit stoupající růst. Zdeněk se k Synergy připojil v srpnu a hodnost Tým Leader  získal jen o několik dnů později. Zřejmě hranice toho, čeho je schopen dosáhnout prostě neexistují! Je to pracovitý, skvěly člověk, který, několikrát předvedl své přirozené vůdčí schopnosti. Je to člověk pro kterého znamená nejvíc, slovo Tým, rodina a pomáhat druhým, to vše nalezl se svým týmem v rodině Synergy, Synergy která má stejné motto jako Tým od Zdeňka a Martiny - leave a legacy.

Když budeme pracovat na sobě, půjdeme vždy příkladem, pomůžeme velké skupině lidí, pomůžeme tím celému Týmu najít bezpečný přístav - Zdeněk Sládek

Zdeněk pevně věří v poslaní Synergy leave a legacy, které se spojuje s jeho soukromými cíli a plány, které má pro svůj tým. Dosažení hodnosti lídra týmu je pro něj jen začátkem dlouhé a úspěšné cesty se Synergy. Po pravdě Zdeněk má v planu dosažení ještě vyšší hodnosti před koncem roku. Zdeněk je stoupající hvězdou a bude nadále razit cestu k lepšímu životu pro mnohé lidí v České republice. V Synergy jsme pyšní na to, že máme tak silného a odhodlaného lídra, který povznese Synergy v České republice na další úroveň.

Zdeňku a Martino, vítejte doma!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us