Světová mistryně karate zvětšuje své možnosti s výrobky Synergy.


Cathy McAleer je to opravdu tvrdá žena a to jak fyzicky tak psychicky a je elitní sportovkyni v smíšených bojových uměních. Její čas je celkově naplněn aktivitami spojenými s karate, od trénovaní sebe a jiných šampionů po plnění důležité roli při byznysu spojeném s karate po celém Irsku.

Je zakladatelkou NIKA (Northern Ireland Karate Akademy) – Akademie Karate Severního Irska a vede dva kluby v Queen's Leisure Complex Holywood and Stormont Pavilion, kde pomáhá trénovat početným světovým, evropským, britským a irským šampionům. Žádná z těchto aktivit ale není její zaměstnaní. Den co den pracuje jako generální manažer jednoho z klubů asociace Northern Ireland’s Virgin Active Health Clubs. Kromě toho, že získala certifikát terapeutky sportovní masáže má i bakaláře ze sportovního managementu.

Úspěchy:

  • Mistrovství světa 2014 WKC Kata
  • Mistrovství světa 2014 Kumite
  • Stříbrná medaile WKC 2014
  • Mistrovství Evropy WKN 2014 v full-contact kickboxingu
  • Eliminace WKN do Mistrovství světa  K1 2014
  • 10 let neporažená mistryně Severního Irska
  • Třetí Dan instruktora karate a trenér národní reprezentace Severního Irska

„Lidí se mně ptají jak zvládám to všechno a ještě mi zbývá energie na trénovaní a závodění” říká Cathy. Skupina výrobků Synergy udělala ale velký rozdíl.”

Cathy začala používat Systém V3 v červnu 2014 a pocítila skvěle výsledky už po třech týdnech. Režim tréninku, který si zavedla, je velice náročný a může způsobit hodně úrazů její tělu. Výrobky Synergy umožňuji jí trénovat pravidelně z větším účinkem z odpočinku. Umožnili jí prodloužení tréninkových běhu ze tři do šesti mil i když dříve nebyla horlivý běžec.

Všechny Katčiny známosti a aktivity na irské sportovní scéně jí pomáhají dosáhnout imponujícího obsahu zakázek díky tomu, že se rozděluje s ostatními o výrobky Synergy.

Další závodní zápas Cathy se odehraje během Světových Mistrovství Bojových Umění Geneva Open v září, kde bude závodit v kickboxingu.

„Mým cílem je získat dva tituly mistra světa ve dvou různých sportech, a doufám že se tento sen splní pravé 13 září” říká Cathy. Každý z výrobků Synergy mi na cestě do tohoto úspěchu pomáhá jiným způsobem. Srdečné díky Synergy za výrobky světového úrovně!”

Přejeme Ti, Cathy, hodně štěstí a jsme pyšní, že patříš do rodiny Synergy!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us