Poslední šance si využit letní akci na výrobky pečující o pokožku

Buďte krásná a cítíte se skvěle se skupinou výrobku Elemence. Tyto rostlinné, zklidňující výrobky, které neobsahují parabeny vznikají za účelem vyživovaní, očišťovaní, zkrásnění – nezáleží na tom, jaky typ pleti představujete.

Co znamená, že výrobky neobsahují parabeny?

Parabeny jsou chemické konzervační prostředky, které najdeme dneska ve většině dostupných na trhu kosmetických výrobků, a to znamená ve většině výrobků, které upravují a obnovují individuální vzhled, od šamponu po řasenku. Tři nejpopulárnější parabeny jsou butylparaben, propylparaben, a methylparaben, ale nejčastěji se jedná o využiti víc než jednoho parabenu v jednotlivém výrobku, aby bránili látku proti mikroorganismům.

I když jsou parabeny vysoce efektivní ve chránění kosmetických výrobků, poslední léta probíhaly spekulace o tom jestli neúčinkují škodlivě na organismus.  Ano nebo ne, je to stále diskuzní otázka, ale v Synergy jsme se rozhodli vyhnout tomuto sporu a používat výhradně ty nejjemnější, nejbezpečnější složky.

Všechny výrobky v skupině Elemence vznikly s použitím naturálních složek a vědeckých technologii, které dávají vaši pokožce všechno co potřebuje aby vypadala perfektně. Objevte pro sebe zlepšující sílu výrobků skupinu Elemence a pozorujte rozdíl v tom jak vaše pleť vypadá a jak ji cítíte.

Rozhodujte rychle, tato akce platí jenom do 31 srpna!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us