Nejčastější Otázky Ohledně Summitu


Q: Bude-li dostupné tlumočnické vybavení ?
A: Můžete si vyzvednout sluchátka pro poslouchaní překladu v recepci. Požádáme Vás o uvedení vašeho jména a Synergy ID. Poplatek za ztrácení nebo nevracení sluchátek posle posledního vystoupení. Poplatek bude zaúčtován na kartu, kterou uvedete ve chvíli registrace.

Q: Jaké oblečení bude vhodné během Summitu?
A: Pro většinu události během Summitu vhodný je svobodný styl business.  Pro úvodní večer většina lidí předpokládá formální oblečení (koktejlové šaty pro dámy, sako a kravata pro pány). Formální oblečení je povinné také pro účastníky VIP recepci.

Q: Kdy, během Summitu, bude otevřeny obchod?
A: Pátek, 4 září
13:00 – 20:00
Sobota, 5 září
9:00 – 16:00

Q: Jak se může platit v obchodě?
A: Dostupný jsou všechny tytéž platební možnosti, které fungují při on-line nákupu. Platba v hotovosti nebude možná.

Q: Můžou byt koupené výrobky dopravený domů?
A: Ano, budeme pracovat ve stejném jako obvykle režimu objednávání. Budete muset zaplatit standardní dopravní poplatek. Nebude dostupná pouze doprava marketingových materiálů.

Q: Musím se zúčastnit Summitu pokud chci využit akci?
A: Jenom Členové týmu, kteří se zúčastní Summitu můžou využit speciálních akci. Výrobky se nemůžou vracet. Finální (bez možnosti vracení) vyprodej bude se vztahovat na všechny výrobky a veškeré marketingové materiály.

Q: Budou místa během Generální schůze určená pro konkretní osoby?
A: Během Schůze I, zařádíme místa podle národnosti aby to pomohlo koordinovat významnou část této události –  Průvod Národů. Během poslední schůze určíme místa jen pro ty kdo poprvé získali hodnost Lídra týmu nebo vyšší. Během ostatních schůzi místa určená nebudou.

Q: Můžu pozvat hosty na nějaké události?
A: Všichni účastnici kteří uhradili konferenční poplatek jsou zvaní na události. Jediný prostor dostupny pro ty, kdo se na Summit neregistrovali bude obchod Synergy.

Q: Obdržel jsem pozvánku na VIP recepci. Kdy se dozvím detaily?
A: VIP Recepce se bude konat v restauraci Caffè Delle Arti od 20:00 do 22:00 hodin a bude obsahovat večeři a společenský večírek. Prosíme účastníky aby se oblékli do formálních oděvu – dámy do koktejlních šatu a pánové do obleku. Ti, kteří dostali pozvaní na VIP recepci obdrží při registraci spolu se svou jmenovkou emblém. Tento emblém bude i lístkem účastníka na recepční večírek. Ve vaší péči je jen dostat se do restaurace. Adresa Caffè Delle Arti je Via Gramsci 73 Roma 00197.

Q: Co je VIP checkout?
A: V obchodu Synergy během Summitu, všichni, kteří obdrží emblém VIP Checkout na své jmenovce můžou využit rychlejší pokladnu. Prostě hledejte místo VIP Checkout když už máte vybráno a chcete platit.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us