Celostátní SYNERGY AKADEMIE, Wroclaw – 29. března 2014

Zveme všechny členy týmu Synergy WorldWide z České republiky na SYNERGY AKADEMII, která se bude konat 29. března ve Wroclawi.

Cílem Synergy akademie je poskytnout znalosti, potřebné pro vybudování efektivního byznysu se Synergy. Školení budou vést odborníci, kteří dosáhli vysoké pozice ve struktuře naší společnosti v Polsku a mají rozsáhlé zkušenosti v branži. Během školení prvního stupně se naučíte mimo jiné, jak dovedně prezentovať produkty a Synergy byznys, jak vybudovat tým při násobení. Dozvíte se také jak organizovat práci a jak používat všechny dostupnénástroje a akce. Nakonec se dozvíte, jak plánovat svůj rozvoj a budovat dynamicky se rozvíjející tým.

Bud´te s námi! Začínáme v 10:30!

Datum: 29. března 2014. (sobota)
Začátek. Registrace: 10:30
Workshop: 11.00 – 17.30
Místo: Szybowcowa ulice 23, 541 30 Wroclaw „Creator Klub”(vchod z ulice Lotnicza)
Vstupné: zdarma, bez poplatků. Nutná registrace.
Registrace: klikněte zde

Pořadatelé a vedoucí školení:
Lídri Synergy WorldWide Polsko
Radosław Baszyński-generální ředitel společnosti Synergy Worldwide, Polsko a Česká republika

POZOR!

1. Během školení bude zajištěn překlad do českého jazyka pouze pro lidi, kteří se zaregistrují.

2. Během přestávky bude servírován oběd ve dvou chodech. Cena je 15 PLN, platí se na místě. Pokud máte zájem o využití této možnosti, objednejte si jí na našich stránkách. Pouze osoby, které se přihlásí prostřednictvím Internetu budou moci využít jídlo za akční cenu.

Brzy se sejdeme! Zarezervujte si datum 29. března 2014 ve Vašem kalendáři a ujistěte se, že se zúčastníte tohoto velmi důležitého setkání!

Na viděnou!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us