Seznamte se s velkými vítězi propagace pro summit v Barceloně!


Synergy každý měsíc až do srpna 2014 uděluje ubytování během nejúžasnější akce roku v nákladném hotelu ve španělské Barceloně. Na summitu se pod jednou střechou na nezapomenutelné oslavě setkají členové evropských týmů. 


Každý měsíc dva nejlepší vítězové získají ubytování na 2 noci v pětihvězdičkovém hotelu Princess Sofia Hotel během summitu v Barceloně. Chceme vám dát možnost blíže se seznámit s každým z našich vítězů: 

Dr. Aneel Bhatia, je urolog s 20letou praxí a v Synergy se zaregistroval nedávno, v listopadu 2013. V lednu dosáhl úrovně Silver a jako odborník ve zdravotnictví je přesvědčen, že produkty Synergy mohou být prospěšné lidé ze všech oblastí života. V roce 1994 promoval na lékařské škole v Karáčí v Pákistánu a v roce 2001 se přestěhoval do svého současného bydliště v irském Dublinu. Summit v Barceloně bude pro Dr. Bhatiu první zkušeností na akci Synergy tohoto kalibru. Doufá, že mu akce přinese profesionální znalosti a školení, která potřebuje, aby mohl pokračovat a dělit se o sílu produktů Synergy s každým, s kým se setká.

Boštjan Pilej a Irena Kladivar z Lublaně ve Slovinsku, tvoří duo manažerů týmu - tým EBALI. Sami jsou součástí Synergy Slovinsko od začátku a velkým dílem přispěli k růstu Synergy ve střední Evropě. Boštjan se většinu své kariéry věnoval marketingu, zatímco Irena má zkušenosti z oblasti práva. Spolu nyní světu předávají poselství fyzického a finančního zdraví Synergy. Boštjan a Irena se objevili na scéně celosvětového summitu v roce 2013, kdy drželi vlajku Slovinska krátce po oficiálním uvedení na slovinský trh. Toto bude druhý evropský summit, kterého se zúčastní, a těší se na představení produktů a vybrané řečníky. Členové jejich týmů již získávají body v probíhající propagaci na summit v Barceloně.

Guiseppe Lucio je veteránem síťového marketingu, který teprve nedávno, v únoru 2014, přešel k Synergy. Nezaváhal ani na okamžik a začal budovat své podnikání. Rychle se vyšvihl na pozici manažera týmu během jediného týdne — absolutní rekord Synergy! Toto bude poprvé, co se bude summitu účastnit, a nejvíc se těší, že bude moci pocítit vzrušení a energii, která se tvoří, když se sejde tolik členů týmu Synergy při oslavě. Doufá, že se bude moci podělit o svou vášeň k Synergy se všemi, se kterými se na summitu setká, a pomůže jim rozvíjet své sny.

Päivi Nevari se v životě ocitla na místě s neomezenými možnostmi. Ve Finsku získala titul MBA, 25 let pracovala v obchodech své rodiny. Pak se několik let starala o svou maminku a najednou si uvědomila, že si může svobodně vybrat, jakým směrem by se měl její život ubírat. Vybrala si Synergy. Když začala užívat produkty Synergy, zjistila, že se kvalita jejího života začala razantně zlepšovat. Nyní je jejím životním cílem podělit se se všemi, které zná, o silné účinky ProArgi-9+. Toto je pro ni stejně důležité, jako prodávat produkty. Toto bude pro Päivi první summit a moc se těší, že se bude účastnit setkání, kde uslyší nové příběhy úspěchu se Synergy a setká se s lidmi stejného smýšlení z Finska a ze zahraničí.

Chválíme a držíme palce všem, kteří ve svém podnikání dělají pokroky a všem těm, kteří se doposud podařilo letos dostat do Top 10.

Klikněte sem a prohlédněte si ceny, které můžete v nadcházejících měsících vyhrát — od iPadů a iPodů až po registraci na summit a produkty Synergy!

Potřebujete si připomenout, jak získat body pro propagaci Synergy Barcelona? Přečtěte si další informace zde. 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us