Vítáme v Synergy Nového Generálního Ředitele pro Itálii!

Přivítejte s námi nový talentovaný přírůstek v evropském manažerském týmu, Raffaellu Orlandi!

Raffaella Orlandi, Generálního  Ředitele pro Itálii
Raffaella byla představena týmu Synergy team jako generální ředitelka pro Itálii a byla klíčovou osobou při zahájení podnikání ve své rodné zemi. Její zkušenosti s MLM a pozitivní přístup byly hnací silou, která pomáhala šířit věhlas Synergy po celé Itálii.

„Chci vytvořit komunitu, ne jednotlivce“, prohlásila Raffaella. „Výhodou Synergy není pouze provize z produktů – je to i smysl pro komunitu. Chci být ambasadorem nového pojetí. Chci profitovat ze světové komunity, ne jen z jednoho nebo dvou milionářů. Když vidím tisíce lidí v Itálii, kterým se podařilo díky tomuto systému podnikání změnit svůj život, jsem nadšená.“

V současné době Raffaella žije s manželem a dvěma dětmi jen nepatrný kousek od Kolosea v Římě, a mezi jejími předky je 5-6 generací Římanů. Její manžel rovněž působí v oboru MLM a pracuje jako poradce v oblasti provizních plánů. Raffaella často cestuje, což přináší výsledky – hovoří plynně pěti jazyky: italsky, francouzsky, portugalsky, španělsky a anglicky.

Nejen že je Raffaella odborníkem na MLM, ale vyzná se i v otázkách vesmíru. Svůj magisterský titul získala v oboru Vesmírné inženýrství na univerzitě v Delftu a pracovala jako manažer programu pro NASA v Evropské a Americké vesmírné agentuře. Navrhla a implementovala projekt pozemní přijímací stanice v Keni pro satelitní komunikace NASA.
Postupem času se však Raffaella začala ptát sama sebe, zda je v tomto zaměstnání dostatečně spokojená.


„Říkala jsem si, že nemá smysl starat se o Mars, když bychom toho dokázali mnohem více na Zemi,“ řekla Raffaella. „Byl to takový útěk.“

Když Raffaella pronikla před 10 lety do světa síťového marketingu, zjistila, že její analytické myšlení je pro ni velkou výhodou. Uvědomila si, že různé situace, které vypluly na povrch ve společnostech ze sféry MLM, je nutno analyzovat vědeckým postupem. Spolupracovala se společnostmi Telme, Ixtante a Organogold. Pracovala také se společností Meridian jako poradkyně MLM společností v Evropě.

Po Raffaelliných zkušenostech s MLM společnostmi a přísnými postupy řízení jakosti v NASA přišlo velké a více než příjemné překvapení v podobě společnosti Synergy. Raffaella důvěřuje týmu lidí ve vedení, ví, že produkty této společnosti jsou vysoce kvalitní a je přesvědčena o tom, že Synergy si udrží svou pozici.

„Když jsem viděla způsob, jakým se produkty vyrábějí, uvědomila jsem si, že nic takového jsem nezažila ani v NASA,“ řekla Raffaella. „Udělalo to na mě velký dojem. Nemohu se dočkat, až s těmito produkty seznámím lidi v Itálii a ukážu jim, jak skvělou obchodní příležitostí může být toto podnikání v mé rodné zemi.“


Jistě budeme hovořit za všechny zaměstnance Synergy WorldWide, když řekneme, že jsme velmi rádi, že máme Raffaellu jako dynamickou posilu ve svém manažerském týmu. Nemůžeme se dočkat, až se v Itálii začnou dít velké věci! 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us