Je Mistify pouze další ovocný koktejl?

Nechte si doručovat novinky Synergy. Když se zaregistrujete jako odběratel novinek z blogu, snadno získáte každý týden novinky o Synergy.

Za jednoduchou registraci k odběru některého z blogů Synergy získáte příležitost vyhrát obchodní sadu Synergy, včetně celé řady oblečení s logem Synergy! Budou náhodně vybráni dva registrovaní odběratelé z každého trhu – jeden v listopadu a jeden v prosinci – kteří získají obchodní sadu Synergy.

Můžete vyhrát některé z následujících předmětů!


Láhev na vodu z nerez oceli
Šedočerné pánské polo tričko
Purpurové dámské polo tričko
Šedočerná dámská bunda
Šedočerný pánský svetr
Pouzdro na iPhone
Šňůra na krk s logem Synergy
Dámské tmavě modré tričko
Pánské tmavě modré tričko
Čepice ProArgi-9+
Lněná taška Synergy

Nevíte, jak se zaregistrovat? Je to jednoduché. V panelu nástrojů na pravé straně blogu najděte odkaz „Subscribe to the blog.“ (Zaregistrovat se k odběru blogu). Zadejte svou e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko „subscribe“ (Registrovat). Pokud potřebujete další pomoc, kontaktujte prosím zákaznickou službu Synergy.

Vždy, když bude publikován nový příspěvek v blogu, objeví se ve vaší e-mailové schránce oznámení. Tak budete mít vždy přehled o tom, co se kde šustne! Můžete být jedním z prvních Team Members, kteří si přečtou informace o nejnovějších postupech na vyšší pozice, skvělých propagačních akcích a nadcházejících událostech. Být registrovaným odběratelem je nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak zůstat i v mezinárodním měřítku propojen se Synergy.

Tato akční nabídka bude dostupná jen do 31. prosince, proto neváhejte a zaregistrujte se již nyní!CONVERSATION

Instagram

Follow Us