Torino Magica!


Jdeme do Turína, Itálie, na náš další evropský Summit,  a už se těšíme, že vás tam potkáme!
Počínaje 1. lednem 2018 budou Členové týmu na cestě k získání až 1500 eur extra v hotovosti na cestu do Turína!

Turín je často nazýván "kouzelným městem" Itálie. Zatímco se připravujeme na to, abychom si užili Turín tento rok na podzim,  společně si vytvořme trochu vlastní magie.

Představujeme Akci Torino Magica Summit! Někteří budou vidět kouzla jak se bronz obrací na stříbro a stříbro se mění na zlato. Mnozí uvidí, že se peníze nečekaně objeví! Sledujte, jak vaše podnikání roste a roste, přímo před vašima očima. Zde je pravá magie Synergie!

Prostřednictvím akce Torino Magica získají Členové týmu body prostřednictvím kvalifikace do Elite Honors, získáním vyššího titulu a díky obchodním postupům. Prvních 100 Členů týmu na turnajové tabulce Torino Magica 30. září, posledního dne akce, vyhraje v rozmezí 400 až 1500 EUR, na základě jejich pořadí.

Nejen, že Členové týmu budou mít příležitost vydělat si dostatečnou hotovost na cestu do Itálie, ale také budou soutěžit o lákavé měsíční ceny! Budete moci každý týden zkontrolovat svou pozici na naší tabuli Torino Magica (už brzy!). Cíl je asi samozřejmý: snažit se být na prvním místě každý měsíc!


JAK TO FUNGUJE
Kvalifikační období: 1. ledna - 30. září 2018
Způsobilí členové týmu: Stars – Team Director

ZISK TOP 100
Největší ceny budou uděleny na prvním, druhém a třetím místě, ale zbývajících 97 vítězů se ještě může těšit na významné ceny. Nezapomeňte, že tyto peníze vám pomohou dostat se na summit Evropy v roce 2018, takže tyto peněžní ceny budou uděleny pouze těm, kteří se na akci přihlásí a zúčastní se!

Závěrečný seznam Top 100 bude zveřejněn v prvním týdnu října 2018!

1. místo: 1500 EUR
2. místo: 1000 EUR
3. místo: 1000 EUR
4. - 25. místo: 700 EUR
26. - 50. místo: 600 EUR
50. - 75. místo: 500 EUR
76. - 100 místo: 400 EUR

MĚSÍČNÍ CENY
Top 10 bodových výherců každý měsíc získá skvělé ceny, které nechcete nechat ujít.
Od produktů Synergy až po dárkové karty, dárky a pobyty ... máte nyní nový měsíční důvod, proč se zaměřit na vaše podnikání a dělat vlastní magii!

S devíti měsíci Torino Magica máte devět příležitostí pro nárok na vaši peněžní výhru! Oficiální vítěz bude ohlášen na začátku následujícího měsíce. Například měsíční vítěz ledna bude oznámen první únorový týden.

LEDNOVÉ CENY
1. místo: iPad
2. místo: Beats by Dr. Dre Solo2
3. místo: GoPro Hero Session
4. místo: Jaybird X3 Bluetooth earphones
5. místo: Polaroid 300 Instant Camera
6. místo: Amazon Fire 7 Tablet
7. místo: Trulūm Complete Skin Care Line
8. místo: Trulūm Complete Skin Care Line
9. místo: Muzili YG3 Plus Fitness monitor + SLMsmart Health Shake
10. místo: Muzili YG3 Plus Fitness monitor + SLMsmart Health Shake

Nezapomeňte, ceny se budou měnit měsíčně. Nenechte si ujít šanci vyhrát!

SYSTÉM BODŮ
Jste připraveni začít vydělávat, vyhrávat a dělat kouzla?


Měsíční vítězové se budou těšit na ceny a  ti, kteří vítězí celkově Torino Magica! získají peníze, zúčastní se neuvěřitelných události na Summitu a budou mít vážný důvod ke chlubení se. Nemůžeme se dočkat, až se uvidí, kdo bude hvězdou Synergy Torino Magica.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us