PURIFY KIT NYNÍ V ČESKÉ REPUBLICE!


Souprava Synergy Očištění (Purify Kit) je nyní oficiálně k prodeji v České republice. Začněte cestu k Elite Health ještě dnes!


PROČ OČIŠTĚNÍ?
Elitní zdraví je možné a vyvážený a správně krmený mikrobiom je klíčem k jeho dosažení. Díky práci s vědci, výzkumníky a lékaři v Hughesově středisku pro výzkum a inovace, Společnost Synergy pečlivě navrhla vlastní řešení pro optimalizaci rovnováhy mikrobiomu.Jakmile se připravujete, abyste co nejvíce využili vaše zkušenosti s přípravkem Purify Kit, vyzýváme vás, abyste si stáhli vlastní kopii oficiálního Průvodce Purify Kit. Tato příručka obsahuje pokyny pro výživu, vzorové plány jídla, informace o produktu a další informace, které vám pomohou maximalizovat vaše zkušenosti s Purify Kit.

Elitní zdraví je vrchol péče o zdraví, kde věk nehraje roli. Na vědeckém základě založené Elitní zdraví je optimální funkce metabolismu, stav, ve kterém všechny orgány těla pracují výkonně a který dává energii rozumět více, dělat více a celkově být více aktivní a je jedno, jakou životní fází zrovna procházíte. Elitní zdraví je vstupní branou do každé nové dekády s novými cíly. Opravdová svoboda je žít bez omezení,a je realizována prostřednictvím zdravé mysli a těla.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us