Únor 2017 UZNÁNÍ

pondělí, března 13, 2017



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v únoru dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání se Synergy.



OHODNOCENÍ V ÚNORU


Team Manager

Francesca & Hermann Pflüger (Německo)

Team Leader

Sandro Barbacini (Itálie)
Savina De March (Itálie)
Odd Arild Engh (Norsko)

Gold

Simon Günter (Německo)
Savina De March (Itálie)
Rodolfo Penna (Itálie)
Arnt Joar Lien (Norsko)
Odd Arild Engh (Norsko)
Perfect Intl. (Polsko)

Silver

Heidemaria Feyertag (Rakousko)
Guenter Simon (Německo)
Paolo Lanari (Itálie)
Rodolfo Penna (Itálie)
Beatrice Tosetto (Itálie)
Giovanni Scalet (Itálie)
Jon Ragnar Krogstad (Norsko)
Petter Koch (Norsko)
Odd Arild Engh (Norsko)
Wiesław Laskowski Alians (Polsko)
Zhanat Aktayev (Polsko)
Faye Sealy (Velká Británie)

Bronze

Marianne Schneller (Rakousko)
Otmar Krug (Rakousko)
Kaprio Invest Ky (Finsko)
Reijo Kananen (Finsko)
Erkki Kananen (Finsko)
Johanna Paananen (Finsko)
Anne Eskelinen (Finsko)
Heikki Honkonen (Finsko)
Antje Grote (Německo)
Svenja Niederberger (Německo)
Franz Krammel (Německo)
Gesund & Fit Ug Karl Radick (Německo)
Petra Rinkel (Německo)
Rita Tavernar (Itálie)
Romina Santicoli (Itálie)
Valia Benedetti (Itálie)
Massimo Galante (Itálie)
Erio Iemma (Itálie)
Beatrice Tosetto (Itálie)
Giovanni Scalet (Itálie)
Susanna Cenedese (Itálie)
Aga Screening Volendam (Nizozemsko)
Terje  Babsvik (Norsko)
Anette E Røsnes (Norsko)
Hilde Bekken (Norsko)
Svein Erik Johansen (Norsko)
Nils Arne Haugum (Norsko)
Eva Beate Aalid (Norsko)
Wenche Sundby (Norsko)
Steinar Baakind (Norsko)
Elisabeth Bølskog (Norsko)
Sandor Emanuel Horvath (Polsko)
Jacek Falkowski (Polsko)
Danijela Likar (Slovinsko)
Gordana Matić (Slovinsko)
Jesus Rodriquez (Španělsko)
Anna-kajsa Mattsson (Švédsko)
Agneta Bytoft (Švédsko)
Jenny Eriksson (Švédsko)
Catherine Wilton (Velká Británie)
Karen Smith (Velká Británie)
Christine Richards (Velká Británie)
Lyndsay Sadler (Velká Británie)
Norma Bingley (Velká Británie)
Andrea Brookes (Velká Británie)

Star

Heliodor Neumeister (Rakousko)
Eduard Riegerbauer (Rakousko)
David Wiedenhofer (Rakousko)
Andreas Koeppel (Rakousko)
Rene Zitterer (Rakousko)
Christian Schwab (Rakousko)
Daniela Paller (Rakousko)
Silvia Brandstaetter (Rakousko)
Otmar Krug (Rakousko)
Maria Holzschuster (Rakousko)
Annemarie Jauk (Rakousko)
Claudia Unger (Rakousko)
Maria Fruhmann (Rakousko)
Maria Krug (Rakousko)
Christine Feiertag (Rakousko)
Solomon Amieyeofori (Rakousko)
Genoveva Horn (Rakousko)
Emoke Cirjak (Rakousko)
Werner Huber (Rakousko)
Daniela Rosker (Rakousko)
Manjeet Sabharwal (Rakousko)
Barbara Skrapits (Rakousko)
Silvia Schneider (Rakousko)
Hermann Wiesmueller (Rakousko)
Franz Brock (Rakousko)
Reinhardt Schneider (Rakousko)
Karin Leidenfrost (Rakousko)
Brigitte Jungbauer (Rakousko)
Gertrude Wagner (Rakousko)
Maria Reikl (Rakousko)
Maria Gruber (Rakousko)
Efitness A.s. (Česká republika)
Vladimir Barcak (Česká republika)
Irena Machyniakova (Česká republika)
Metronomy Cz S.r.o. (Česká republika)
Roman Holub (Česká republika)
World Investment Mediator S.r.o. Holub (Česká republika)
Marek Serbus (Česká republika)
Jaromir Zmrhal (Česká republika)
Libor Vinkler (Česká republika)
Norma Hornung (Dánsko)
Hanne Krogsgaard (Dánsko)
Seppo Malinen (Finsko)
Heidi  Alakuijala (Finsko)
Maria & Jari  Määttänen (Finsko)
Susanne Lönnfors (Finsko)
Kuljetus & Konepalvelu A. Leinonen Oy (Finsko)
Nina Keskitalo (Finsko)
Anu Kortesoja (Finsko)
Mikael Sjökvist (Finsko)
Annikki Nikkilä (Finsko)
Anja Hiekkanen (Finsko)
Hannu Halonen (Finsko)
Tiina Väyrynen (Finsko)
Hannu & Pirkko Isokääntä (Finsko)
Ari Tikkala (Finsko)
Sari Kaiho (Finsko)
Paula & Pekka Hakala (Finsko)
Laila Möttönen (Finsko)
Raimo Huttunen (Finsko)
Marita Vainikainen (Finsko)
Stig Hansson (Finsko)
Ritva Hiltunen (Finsko)
Simo Kurttila (Finsko)
Satu & Matti Ahonen (Finsko)
Heino Kaisto (Finsko)
Annikki & Matti Iivari (Finsko)
Pirjo H. Karvonen (Finsko)
Päivi Mauriala (Finsko)
Rauni Larikka (Finsko)
Eila Lankinen (Finsko)
Kirsti & Mauno Leppänen (Finsko)
Vappu & Matti Mäkynen (Finsko)
Pentti & Päivi Jääskeläinen (Finsko)
Jutta Deichsel (Německo)
Eren Dinc (Německo)
Sandra Kleinelanghorst (Německo)
Susanne Schoepe (Německo)
Petra Haake (Německo)
Philippe Cormerais Taessje Am Dom Ug (Německo)
Eva Dierlich (Německo)
Ali Riza Kaya (Německo)
Kurt Hein (Německo)
Gesund & Fit Ug Karl Radick (Německo)
Natascha Reiss (Německo)
Andrea Holenstein (Německo)
Guenter Schott (Německo)
Carmen Stein (Německo)
Christian Thomas (Německo)
Petra Lungwitz (Německo)
Claudia Grossmann (Německo)
Dr. Andrea Blohm (Německo)
Michaela Arnus (Německo)
Philipp Krammel (Německo)
Ralf Trieb (Německo)
Bich Hoang (Německo)
Bernd Heinrich (Německo)
Kerstin Mueller (Německo)
Carsten Walloschke (Německo)
Gabriele Schuerz- Uthe (Německo)
Ragnheiður Óladóttir (Island)
Fintan  Duggan (Irsko)
Cara Odriscoll (Irsko)
Martin Cosgrave (Irsko)
Grace Might (Irsko)
Olusoga Opabola (Irsko)
Nadia Haugh (Irsko)
Sonia Goiza (Itálie)
Nicoletta Filippini (Itálie)
Vito Guastella (Itálie)
Monica Tavernar (Itálie)
Aljoz Felix Jermann (Itálie)
Nicoletta  Zermian (Itálie)
Maria Rosa Fioravanti (Itálie)
Devid Tronchin (Itálie)
Doriana Caligiani (Itálie)
Eugenio Montissori (Itálie)
Marina Roganti (Itálie)
Isabella Bertucci (Itálie)
Ferdinando Pivetta (Itálie)
Ettore Menegazzo (Itálie)
Michele Fontana (Itálie)
Matteo Brognara (Itálie)
Vittorino Zoccarato (Itálie)
Serena Mondolivo Di Trani (Itálie)
Simona Carini (Itálie)
Maurizio Magaldi (Itálie)
Eddy Ferrari (Itálie)
Alessandro Malaguti (Itálie)
Rosalisa Battistella (Itálie)
Sebastiano Lucente (Itálie)
Simona Colombi (Itálie)
Andrea Fedrigo (Itálie)
Cinzia Anastasia (Itálie)
Massimo Piovesan (Itálie)
Fabio Svevi (Itálie)
Caterina Saviori (Itálie)
Susanna Cenedese (Itálie)
Mariagiovanna Cotugno (Itálie)
Carla Brandolini (Itálie)
Livio Belloni (Itálie)
Daniele Ceschi (Itálie)
Antonio Giuliano (Itálie)
Martina Callegarin (Itálie)
Federico Fuser (Itálie)
Gloria Zanlungo (Itálie)
Iuliana Gherasimescu (Itálie)
Marta Foscarini (Itálie)
Domenico Prosdocimo (Itálie)
Lucia Giannuzzi (Itálie)
Rachele Basso (Itálie)
Franco Rossetti (Itálie)
Emilio De Tata (Itálie)
Ludovico Carraro (Itálie)
Martina Carolo (Itálie)
Massimiliano Biggio (Itálie)
Cecilia Rosa Rossi (Itálie)
Patrizia Cia (Itálie)
Mara Ossato (Itálie)
Massimo Gerardo (Itálie)
Antonella De Pretto (Itálie)
Lara Pastro (Itálie)
Gianluca Mapelli (Itálie)
Roberta Compagnin (Itálie)
Anna Olive (Itálie)
Gianmaria Coletto (Itálie)
Concetta Barbati (Itálie)
Barbara Rencelj (Itálie)
Sandro Gemignani (Itálie)
Isabella Sanna (Itálie)
Camilla Cecchetelli (Itálie)
Paolo Pantaleoni (Itálie)
Barbara Prandi (Itálie)
Ermir Karaj (Itálie)
Rosa Fara Ceglie (Itálie)
Fabien Mathieu (Nizozemsko)
Mustafa Gonen (Nizozemsko)
Cebrail Colak (Nizozemsko)
Terje  Babsvik (Norsko)
Audun O Øverli (Norsko)
Anita Brødreskift Køteles (Norsko)
Dag Hansen (Norsko)
William Haaversen (Norsko)
Svein  Bakker (Norsko)
Unni Engen (Norsko)
Arild Inge Myhre (Norsko)
Inger Mathisen (Norsko)
Per-øivind Bommen (Norsko)
Turid Otervik (Norsko)
Tore Thomassen (Norsko)
Ole Søgaard (Norsko)
Lisbeth Didriksen (Norsko)
Kristian Vassilev (Norsko)
Eli Hindseth (Norsko)
Torgeir Olsen (Norsko)
Tord Korsvik (Norsko)
Mona Lavik (Norsko)
Svein Folmo (Norsko)
Henrik Trumpy (Norsko)
Bodil Korshamn (Norsko)
Hilde Kristiansen (Norsko)
Sten Kracht (Norsko)
Bjørg Langnes (Norsko)
Bjørn Wollan (Norsko)
Runar Halvorsen (Norsko)
 Anne-leni Hunt (Norsko)
Inger Lewandowski (Norsko)
Jenny Lilletvedt (Norsko)
Lars Heinrichs (Norsko)
Samuel Kristian Skår (Norsko)
Ann Kristin Nilsen (Norsko)
Bente Neteland (Norsko)
Helge Bukkøy (Norsko)
Bent Jørgensen (Norsko)
Cecilie Nordhagen (Norsko)
Ann-kristin Bekkeli-sandvold (Norsko)
James Eves (Norsko)
Line Jorung (Norsko)
Ivar Dvergsdal (Norsko)
Inger Dørheim (Norsko)
Thomas Henden (Norsko)
Marius Pedersen (Norsko)
Jeanette Bjerke (Norsko)
Anne Merete Sørensen (Norsko)
Ellen Sørensen (Norsko)
Anne-lena Dreyer (Norsko)
Hans Burum (Norsko)
Bjørn Bodin (Norsko)
Sandra Rhoden (Norsko)
Tone Anette Eidet (Norsko)
Ingeborg Jenssen (Norsko)
Hege Beate Haugum (Norsko)
Janusz Gierulski (Polsko)
Adrian Budzyński (Polsko)
Grzegorz Banaszczyk (Polsko)
Damian Żukiewicz (Polsko)
Arkadiusz Maksymiuk (Polsko)
Magda Leśniczak (Polsko)
Elżbieta Józwiak (Polsko)
Anna Dus (Polsko)
Bartek & Paulina Laskowska (Polsko)
Jacek Andrzejewski (Polsko)
Sales Media Sebastian Bednarz (Polsko)
Ab System Andrzej Bajrakowski (Polsko)
Wojciech Borycki (Polsko)
Agnieszka Konowalczyk (Polsko)
Marek Kostyniak (Polsko)
Aleksander Kseń (Polsko)
Stanislaw Czeslaw Jasina (Polsko)
Marzena Alabrudzinska (Polsko)
Leszek Pawlak (Polsko)
Nariman Suleimenov (Polsko)
Violetta Barłoga (Polsko)
Tatyana Miller (Polsko)
Andrzej Wygonowski (Polsko)
Natalya Borissova (Polsko)
Saule Sadykova (Polsko)
Marharyta Zimina (Polsko)
Sungat Shakenov (Polsko)
Maral Kapakova (Polsko)
Tanja Abramović (Slovinsko)
Nino Bačič (Slovinsko)
Jasna Cilar (Slovinsko)
Mojca Polutnik (Slovinsko)
Slavica Cehovin (Slovinsko)
Rok Čemažar (Slovinsko)
Tanja Koder (Slovinsko)
Victoria Egea Furseth (Španělsko)
José Esteban Morales (Španělsko)
Fabiana Duran Cuellar (Španělsko)
Mikael Broberg (Švédsko)
Ingemar Wilhelmsson (Švédsko)
Elisabeth Magnussen (Švédsko)
Martin Pouno (Švédsko)
Ingvill Aspehol Andrèn (Švédsko)
Asho Gutale (Švédsko)
Mario Lundqvist (Švédsko)
Roger Sundet (Švédsko)
Ian Edwards (Velká Británie)
Amanda Ralph (Velká Británie)
Caroline Glynn (Velká Británie)
Elizabeth Cartwright (Velká Británie)
Chucks Onwere (Velká Británie)
Jillian Anderson (Velká Británie)
Celestine Patrick (Velká Británie)
Samantha Woodcroft (Velká Británie)
Anne Catchpole (Velká Británie)
Emma Young (Velká Británie)
Clare Richardson (Velká Británie)
Chia Barnard (Velká Británie)
Joanne Connolly (Velká Británie)
Danny Bird (Velká Británie)
Sarah Bohn (Velká Británie)
David Britton (Velká Británie)
Amal Parr (Velká Británie)

Nejlepší sponzoři v únoru

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)


Rodolfo Penna (Itálie) - 6
Giovanni Scalet (Itálie) - 5
Sindre Dreyer (Norsko) - 4
Giorgio Bresquar (Itálie) - 4
Sirpa Kokkala-Laakso (Finsko) - 4
Erio Iemma (Itálie) - 4
Mv Life Czech S.R.O (Česká republika) - 4

Vrcholní tvůrci týmu v únoru

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně


Hakan Cetin (Rakousko) - 9
Rodolfo Penna (Itálie) - 9
Anna-Maija & Hannu Kreivi (Finsko) - 8
Maurizio Biasci (Itálie) - 7
Savina De March (Itálie) - 6
Christine Herrmann & Hansy Herrmann (Německo) - 6
Anne Tveiterås (Norsko) - 6
Susanne Kupske (Německo) - 5
Oddbjoerg Stoelsbotten (Norsko) - 5
Giovanni Scalet (Itálie) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.