Únor 2017 UZNÁNÍ

pátek, března 03, 2017



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v prosinci dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání se Synergy.



OHODNOCENÍ V LEDNU


Team Manager


Diego Bragato (Itálie)
Mattrade Mateusz Pas (Polsko)

Team Leader


Rudolf Zinke (Rakousko)
Roberto Gerardi (Itálie)
Mara Bertoldo (Itálie)
Francesca U Hermann Pflueger (Německo)


Gold


Rudolf Zinke (Rakousko)
Francesca U Hermann Pflueger (Německo)
Roberto Gerardi (Itálie)
Mara Bertoldo (Itálie)
Sandro Barbacini (Itálie)
Elena David (Itálie)
Stine Hagen (Norsko)
Veronica Jagedal (Norsko)
Synergy Club (Polsko)


Silver


Gertraud Nagl (Rakousko)
Markus Pregartner (Rakousko)
Roberto Gerardi (Itálie)
Roberto Costa (Itálie)
Giacomo Rigoni (Itálie)
Elena David (Itálie)
Michele Corrocher (Itálie)
Savina De March (Itálie)
Yury Zimin (Polsko)
Sholpan Sambayeva (Polsko)
Claire Sanderson (Španělsko)
Christine Burd (Velká Británie)


Bronze


Hannelore Tanzler (Rakousko)
Doris Zinke (Rakousko)
Thomas Exel (Rakousko)
Dieter Nagl (Rakousko)
Elisabeth Malina (Rakousko)
Gernot Jurceka (Rakousko)
Ursula Heil-kohlhauser (Rakousko)
Georg Schinnerl (Rakousko)
Maria Diettrich (Rakousko)
Sirkka Nummi (Finsko)
Peter Appelmann (Německo)
Volker Birkholz (Německo)
Björg Jónsdóttir (Iceland)
Alvaro Lisetti (Itálie)
Elena David (Itálie)
Gloria Cinetto (Itálie)
Alessandra Alessandrini (Itálie)
Mirko Allegrini (Itálie)
Marco Camilli (Itálie)
Savina De March (Itálie)
Rodolfo Penna (Itálie)
Asle Haugland (Norsko)
Sylvia Elise Rasmussen (Norsko)
Sindre  Dreyer (Norsko)
Tove Liabø (Norsko)
Axes Helse Senter (Norsko)
Inger Grethe Henriksen (Norsko)
Odd Arild Engh (Norsko)
Ellen Henriksdatter Buljo (Norsko)
Berit Johansen (Norsko)
Synergy Club (Polsko)
Danuta Budzynska Kopec (Polsko)
Yury Zimin (Polsko)
Sholpan Sambayeva (Polsko)
Martina Kodrun Stipko (Slovinsko)
Olof Örtegren (Švédsko)
Grant & Sue Sharp (Velká Británie)
Samantha Johnson (Velká Británie)
Susan Ritchie (Velká Británie)
David Todd (Velká Británie)
Faye Sealy (Velká Británie)


Star


Ingeborg Holzer (Rakousko)
Hannelore Tanzler (Rakousko)
Thomas Weissenboeck (Rakousko)
Maria Gruber (Rakousko)
Anton Winkler (Rakousko)
Elisabeth Greiner (Rakousko)
Bernhard Pichler (Rakousko)
Dieter Nagl (Rakousko)
Sonja Esterl (Rakousko)
Thomas Sundl (Rakousko)
Massimo Musumeci (Rakousko)
Josef Starman (Rakousko)
Christiane Edelmaier (Rakousko)
Ursula Heil-kohlhauser (Rakousko)
Gerald Kaufmann (Rakousko)
Elisabeth Osterbauer (Rakousko)
Ronald Glavanics (Rakousko)
Georg Schinnerl (Rakousko)
Maria Diettrich (Rakousko)
Claudia Stumpf (Rakousko)
Erna Maierhofer (Rakousko)
Josef  Lammer Ktz (Rakousko)
Christine  Kager (Rakousko)
Inge Rumpl-krismer (Rakousko)
Elfriede Kellner (Rakousko)
Sonnentor Kraeuterhandels Gmbh (Rakousko)
Libor Varyš (Česká republika)
Libor Varyš (Česká republika)
Katerina Fortova (Česká republika)
Jan Hroch (Česká republika)
Pavel Kocalka (Česká republika)
Iva Nováková (Česká republika)
Reha-Tech A.S. (Česká republika)
Václav Štrupl (Česká republika)
Roman Kasparek (Česká republika)
Marek Juraš (Česká republika)
Roman Kasparek (Česká republika)
Marek Juraš (Česká republika)
Ninnoschka Leane Lakatos (Denmark)
Eero Rannikko (Finsko)
Mikael Ojanen (Finsko)
Hannu Ylistalo & Rita Aulen (Finsko)
Stig Grandell (Finsko)
Arvo Lahtinen (Finsko)
Elisa Tuukkanen (Finsko)
Helena Kytölä-ilomäki (Finsko)
Helena Syrjälä (Finsko)
Laura & Juha Frey (Finsko)
Erkki Kananen (Finsko)
Leena & Heino Tikkanen (Finsko)
Teija & Juha Uitto (Finsko)
Maria Ahlstedt (Finsko)
Ismo Moilanen (Finsko)
Tarja Pulli (Finsko)
Mimmi Nyholm (Finsko)
Pirjo Mäkelä (Finsko)
Jaana Honghin (Finsko)
Päivi & Tapio Ojala Usko (Finsko)
Kari & Terttu Saarinen (Finsko)
Anne Eskelinen (Finsko)
Jyrki Nummi (Finsko)
Anneli Pahkala (Finsko)
Anni Lainpelto (Finsko)
Sirpa Inberg (Finsko)
Seija Tanhua (Finsko)
Lahn-dill-vital (Německo)
Silvio Sneberger (Německo)
Walter Erfle (Německo)
Monika Scheinbacher (Německo)
Paulus  Sigrun-johanna (Německo)
Birgit Rausch (Německo)
Evi Ziereis (Německo)
Dennis Maximilian Wagner (Německo)
Svenja Niederberger (Německo)
Franz Krammel (Německo)
Christa Gartner (Německo)
Petra Rinkel (Německo)
Claudia Eck (Německo)
Steffen Fechener (Německo)
Sigurður Michaelsson (Iceland)
Sigurlaug Ingólfsdóttir (Iceland)
Íris Jónsdóttir (Iceland)
Patricia Tougher (Irsko)
Mark  Dempsey (Irsko)
Tina Marie Doherty (Irsko)
Kate Flynn (Irsko)
Henrietta Anom (Irsko)
Michael & Lola Olorunniwo (Irsko)
Angela Strappazzon (Itálie)
Annamaria Rizzato (Itálie)
Luisa Barchiesi (Itálie)
Lucio Girotto (Itálie)
Damiano Saccardo (Itálie)
Patrizia Parpajola (Itálie)
Giorgia Geron (Itálie)
Manuel Santarossa (Itálie)
Gianni Sartor (Itálie)
Marco Meloni (Itálie)
Nadia Graziotti (Itálie)
Alessandra Alessandrini (Itálie)
Stefano Galvani (Itálie)
Marco Mussoni (Itálie)
Massimo Biasutto (Itálie)
Romina Santicoli (Itálie)
Davide Tamburini (Itálie)
Stefania Balerci (Itálie)
Maria Giovanna Orlando (Itálie)
Laura Giovagnoli (Itálie)
Thomas Zadro (Itálie)
Mauro Paro (Itálie)
Elena Pasquali (Itálie)
Rita Kaisermann (Itálie)
Claudio Frasson (Itálie)
Vincenzo Scisciola (Itálie)
Daniela Pecchioli (Itálie)
Renato Ravenda (Itálie)
Isabella Giglio (Itálie)
Giuliano Chiavellin (Itálie)
Roberto Pollastro (Itálie)
Andrea Martinelli (Itálie)
Fulvia Busato (Itálie)
Natascha Mauel (Itálie)
Valia Benedetti (Itálie)
Luca Alfonso (Itálie)
Selene Salvi (Itálie)
Gianfranco Costa (Itálie)
Michele Bragato (Itálie)
Johnny Moretto (Itálie)
Alessandro Lazzereschi (Itálie)
Simona Marrazza (Itálie)
Tommaso Pedrazzoni (Itálie)
Savina De March (Itálie)
Filippo Sanna (Itálie)
Erio Iemma (Itálie)
Fabrizio Vezzani (Itálie)
Virna Zapelli (Itálie)
Rodolfo Penna (Itálie)
Beatrice Tosetto (Itálie)
Giovanni Scalet (Itálie)
Samuele Centurelli (Itálie)
Kjetil Haslie (Norsko)
Sindre  Dreyer (Norsko)
Anne Kjelstad (Norsko)
Sissel  Vold (Norsko)
Jan Valaker (Norsko)
Beth Darbo Herseth (Norsko)
Merete Nodland (Norsko)
Gitte Kristin Evang (Norsko)
Geir Atle Evensen (Norsko)
Bente Bjørnstad (Norsko)
Irene Opdahl (Norsko)
Tone Halvorsen (Norsko)
Sara Irene Eira Hætta (Norsko)
Alexander Ellingsen (Norsko)
Ingard Ottemo (Norsko)
Dag Østrem (Norsko)
Rosana Prezotto (Norsko)
Ellen Henriksdatter Buljo (Norsko)
Mette Irene Johansen (Norsko)
Nils Arne Haugum (Norsko)
Jaana Johanna Elisabet Lindland (Norsko)
Gorm Danielsen (Norsko)
Kari Haug (Norsko)
Ingrid Hartviksen (Norsko)
Christer Norman (Norsko)
Hildegunn Eide (Norsko)
Svein Berg (Norsko)
Elena Maria Nordstrøm (Norsko)
Linda Johannessen (Norsko)
Sara Ellen Anne Eira (Norsko)
Gerd & Trond Kolsrud Hjellet (Norsko)
Inger Anette Buljo (Norsko)
Roger Johansen (Norsko)
Odd Bull (Norsko)
Per-willy Bakke (Norsko)
Tove Ørstad (Norsko)
Geir Neteland (Norsko)
Astri Høie (Norsko)
Kjersti Nordstrand (Norsko)
Fredrik Lund (Norsko)
Bjørg Inger Usland (Norsko)
May Åsheim (Norsko)
Monika Udal (Norsko)
Maiken Sundby (Norsko)
Hans Konrad Dalbak (Norsko)
Wenche Sundby (Norsko)
Yvonne Remme (Norsko)
Inga Bjørkestøl (Norsko)
Martin Eng (Norsko)
Maria Sandmo (Norsko)
Jonny Lauritzen (Norsko)
Katrine Sandstrøm (Norsko)
Pål Nyttingnes (Norsko)
Knut Thomsen (Norsko)
Rita Grøtberg (Norsko)
Anette Johansen (Norsko)
Vidar Gravdahl (Norsko)
Kjetil Eika (Norsko)
Malene Svardal (Norsko)
Team Energy9 (Norsko)
Tore Haugen (Norsko)
Bjørn Skiaker (Norsko)
Bjørg Røsland (Norsko)
Gunnar Gunnarsson (Norsko)
Marthe Greni (Norsko)
Beate Kirkerud (Norsko)
Elisabeth Bølskog (Norsko)
Gøran Bølskog (Norsko)
Gunn Anne Lyngstad (Norsko)
Peder Ragnvald Køltsow (Norsko)
Eldbjørg Myrvang Wiknes (Norsko)
Synergy Club (Polsko)
Stanisława Krzaczkowska-marciniak (Polsko)
Angelika Dadej (Polsko)
Sandor Emanuel Horvath (Polsko)
Adam Nurzyński (Polsko)
Maria Więckowska (Polsko)
Artur Grzybowski (Polsko)
Yury Zimin (Polsko)
Gulmarzhan Uapova (Polsko)
Eliza Ibragimova (Polsko)
Abai Aikimbayev (Polsko)
Alicja Pruska (Polsko)
Elvira Umarova (Polsko)
Željko Kovačevic (Slovinsko)
Karmen Oderlap (Slovinsko)
Marion (Slovinsko)
Werner König (Slovinsko)
Darja Pirec  (Slovinsko)
Lin Zadnjikar (Slovinsko)
Marianne Klauber (Španělsko)
Alejandro Baquero Celigueta (Španělsko)
Tuija&timo Huurtola (Španělsko)
Hannelore Aigner (Španělsko)
Irene Cabrera Perez (Španělsko)
Angelin As (Španělsko)
Alba Brunet Corrons (Španělsko)
Lena Granath-eriksson (Švédsko)
Ann-sofie Svedin (Švédsko)
Helena Lingmar (Švédsko)
Hettie Linder (Švédsko)
Maria Magnusson (Švédsko)
Olof Örtegren (Švédsko)
Cristine Quist (Švédsko)
Christine Mallalieu (Velká Británie)
Marion Cattley (Velká Británie)
Catherine Wilton (Velká Británie)
Alison Mathias (Velká Británie)
Mark Allison (Velká Británie)
Nigel Parker (Velká Británie)
Marjorie Ker (Velká Británie)
Rachael & Andy Brownrigg (Velká Británie)
Vicki Page (Velká Británie)
Andy & Ashleigh Henson (Velká Británie)
Deirdre & Simon Peck (Velká Británie)
Alison Turner (Velká Británie)
Jackie Grant (Velká Británie)
Colette Emery (Velká Británie)
Grant Hollingsworth (Velká Británie)
Fatima Kemili (Velká Británie)
Sarah & Ian Chambers (Velká Británie)
Niki Simpson (Velká Británie)
Sally Varley (Velká Británie)
Rob Dulieu (Velká Británie)
Susan Ritchie (Velká Británie)
Sandra Savickaite (Velká Británie)
Anne Wright (Velká Británie)
Sara Branch (Velká Británie)
Jane Bennett (Velká Británie)
Jane Mullen (Velká Británie)
Monika Margetts (Velká Británie)
Ninka Mauritson (Velká Británie)
Odette Aseh (Velká Británie)
Lucy Palmer (Velká Británie)
Nicola Copland (Velká Británie)
Faye Sealy (Velká Británie)
Norma Bingley (Velká Británie)
Jackie Baker (Velká Británie)
Hayley Lundy (Velká Británie)
Suzanne Byrne (Velká Británie)
Julie Dennis (Velká Británie)
Sanjaya Pandit (Velká Británie)
Jacqueline Eyre (Velká Británie)
Joanne Buckley (Velká Británie)
Susan Kennard (Velká Británie)
Alexe Meddings (Velká Británie)
Kenneth & Angela Hendricks & Marfo (Velká Británie)
Andrea Brookes (Velká Británie)
Goodie Pabla (Velká Británie)
Mel & Jamie Pearson (Velká Británie)
Annie Holmes (Velká Británie)
Bridget Lucas (Velká Británie)
Nicola Kenworthy (Velká Británie)
Daniel O'sullivan-drummond (Velká Británie)

Nejlepší sponzoři v prosinci 

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)


Adam Cieślik Wellness (Polsko) - 7
Elisabeth Malina (Rakousko) - 4
Franz Friess (Rakousko) - 3
Peter Decker (Rakousko) - 3
Mv Life Czech S.R.O (Česká republika) - 3
Sari Pulkka (Finsko) - 3
Erio Iemma (Itálie) - 3
Rodolfo Penna (Itálie) - 3
Danuta Budzynska Kopec (Polsko) - 3
Alexe Meddings (Velká Británie) - 3

Vrcholní tvůrci týmu v prosinci 

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně


Maurizio Biasci (Itálie) - 15
Robert Suppan (Rakousko) - 9
Franz Friess (Rakousko) - 9
Mohneesh Jindal (Irsko) - 8
Eric & Kati Gammals (Finsko) - 7
Diego Bragato (Itálie) - 6
Oistein Bekkvang (Norsko) - 7
Kim Bradley (Velká Británie) - 6
Sue & Matt Thomas (Velká Británie) - 6
Elfriede Tappauf (Rakousko) - 5
Christine & Hansy Herrmann (Německo) - 5
Fausto Mariucci (Itálie) - 5
Reidun Lydersen Dalheim (Norsko) - 5
Aldona I Michał Mosiejko (Polsko) - 5
Heidi Byrkjeland (Švédsko) - 5


Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.