Informace o ProArgi-9+ uvedené v Physician´s Desk Reference 2017

pátek, března 17, 2017


Právě vyšla publikace 2017 Physicians’ Desk Reference (PDR)! Zde již po čtvrté za sebou získalo ProArgi-9+ uznání za své vlastnosti! 

71. vydání PDR obsahuje schválené etikety léků a doplňků se stovkami barevných obrázků výrobků, včetně fotografie ProArgi-9+. Každý popis výrobku uvádí dávkovaní, vedlejší účinky a další informace.

PDR uvádí, že „ProArgi-9+ je dietetickým doplňkem s l-argininem nejvyšší světové kvality” a „ProArgi-9+ vznikl ve spolupráci s předními vědci a specialisty na kardiovaskulární léčbu, kteří provedli rozsáhlý výzkum řádného používání l-argininu, aby pomáhal při péči o zdravé srdce“.

Vzhledem k tomu, že je PDR dostupný v knihovnách, knihkupectvích, lékárnách, v nemocnicích a je zdrojem informací pro lékaře a další zdravotníky, uvedení ProArgi-9+ v PDR dává Synergy WorldWide výjimečnou důvěryhodnost a zviditelnění na trhu. Doporučujeme distributorům, aby tohoto faktu využívali jako cenného námětu rozhovorů, když budou chtít ostatním představit ProArgi-9+ a jeho výhody plynoucí z jeho účinných složek, aby mohli žít zdravější život.

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.