Nová Team Director: Kim Bradley’ová


Pouze několik dní před Summitem 2016 ve Vídni Kim Bradleyová z Velké Británie dosáhla stupně Team Director a Synergy byla potěšena, že ji mohla pozvat na scénu a osobně jí poblahopřát. Pro Kim Bradly’ovou jsme kromě ocenění za dosažení úrovně Team Director měli také překvapení v podobě ceny Foundation of Excellence Award (Cena Nadace pro vynikající osobnosti), kterou dostala za její vynikající vedení ve Velké Británii.

Tým Kim Bradleyové vědel, jak byla blízko dosažení úrovně Team Director a svým podnikáním v září jí pomáhal, aby získala tento stupeň. Chuť jejího týmu ji podporovat v jejím úsilí je důkazem, že její tým je složený z lidí, kteří nejsou pouze známí, ale jsou skuteční přátelé. Kim Bradleyová říká, že je svému týmu nesmírně vděčná za úsilí.

Než objevila Synergy, Kim Bradleyová pracovala v oboru spojeném se zdravím jako masérka a wellness poradce. Dovednosti, které se naučila jako wellness poradce, jí pomohly hladce přejít k podnikání se Synergy, kde vyškolila desítky úspěšných tvůrců týmu a pomohla mnoha lidem najít zdravější životní styl s výrobky Synergy.

Kim Bradleyová pracovala léta, aby vytvořila věrný tým se silnými komunikačními schopnostmi. Nabyté komunikační návyky se uplatňují při její komunikaci s týmem pomocí WhatsApp, Facebook, konferenčních hovorů a dalších způsobů, takže každý je informovaný a podporovaný. Tato neustálá komunikace vytváří rodinné prostředí a pocit sounáležitosti. Každému v jejím týmu bez ohledu na svou pozici je věnovaná stejná pozornost a dostává se mu stejné pomoci. Její tým je dobře proškolený a zaměřuje se každý měsíc na získání Elite Honors. V současnosti testují výrobky z časově omezené nabídky sady Očištění (Purify Kit), aby měli zkušenosti, až sada oficiálně vystartuje. Za zájem jejího týmu o Synergy a nadšené očekávání budoucnosti může valnou měrou nadšení, organizace a jedinečné vůdčí schopnosti Kim Bradleyové.

“Nedlouho poté, co jsem začala podnikat se Synergy, uvědomila jsem si, že aby se vybudoval velký podnik, musí být někdo, kdo udrží silnou a stabilní vizi úspěchu jednotlivců i týmu jako celku”, říká Kim Bradleyová. „Důvěra lidí může kolísat nebo jí mohou úplně ztratit, ale potřebují vědět, že mají někoho jistého, na koho se můžou obrátit, někoho, kdo bude vždy věřit tomu, že uspějí. Od začátku jsem se rozhodla být takovou osobou. Nyní mám mnoho jiných lidí v mém týmu, kteří mají stejně jasnou vizi.“

Nejcennější rady, který Kim Bradleyová dostávala jako člen týmu Synergy, byly od Diamond Executive Barta Woodcooka, který jí řekl, aby se dělila o “dobré klepy”. Zatímco klepy jsou normálně považované za něco špatného, klepy Kim Bradleyové jsou o vítezstvích jejích kolegů a kolektivních úspěších týmu. Vždy dává najevo vděčnost svému týmu a také se s nimi raduje, když rostou jako lídři Synergy.

“Ve všem jde o to být důsledný”, říká Kim Bradleyová. „Nejdříve cítíte jen námahu, ale pokud si udržíte víru i nadále, objevíte fantastického lídra ve svém týmu, který Vám pomůže věci dotáhnout do konce. Na počátku je to ovšem jen na Vás.“

CONVERSATION

Instagram

Follow Us