Každý je vítán na Leadership Power Training!


Vyzýváme všechny členy týmu Synergy v Evropě, aby se zúčastnili Leadership Power Training 2.-4. prosince v Barceloně ve World Trade Center! Účast není podmíněná kvalifikací. Tato akce je pro všechny a zdarma! Těšíme se, že si společně s Vámi užijeme naši první akci pořádanou v evropské centrále Synergy.

MÁTE ČAS DO 31. ŘÍJNA, abyste se zakvalifikovali pro různé výhody, včetně proplacení leteckých nákladů do 250 euro, ubytování v hotelu a speciální uvítací VIP večeře. Členové týmu, kteří se nezakvalifikují pro tyto výhody, si musí náklady na dopravu a ubytování hradit sami. Registrace je možná do 1. prosince!


PROČ SE ZÚČASTNIT?

Přijďte odhalit tajemství nového systému zdvojení, s touto strukturou naplníte potřeby Vašeho podnikání. Navíc se budou konat diskusní skupiny podle jednotlivých úrovní. Tyto diskusní skupiny Vám umožní získat osobní dovednosti a zkušenosti v tomto oboru.

ZAKVALIFIKOVANÍ ČLENOVÉ TÝMU 

Členové týmu, kteří splní kvalifikační požadavky mezi 1. červencem a 31. říjnem 2016, dostanou speciální pozvánku na tuto událost a budou mít příležitost získat letenku, ubytování a ještě více podle výsledků. Link pro přihlášení na toto setkání bude připojen k pozvánce pro zakvalifikované členy týmu.

KLIKNĚTE ZDE, pokud se chcete dozvědět více o kvalifikaci na akci.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us