NOVÁ PEARL EXECUTIVE: TERI RIGBY’OVÁTým Teri Rigby’ové je na vzestupu a stoupá rychle. Jen několik měsíců po získání stupně Team Elite Teri Rigby’ová dosáhla úrovně Pearl Executive a stala se tak v historii druhým členem týmu Synergy z Velké Británie, který získal stupeň executive. Je hrdá na lidi ze svého týmu, kteří v poslední době dosáhli úrovně Team Leader a Team Manager, kteří jí dopomohli k získání jejího nového stupně.Před šesti měsíci ona a její tým se začali učit, její organizace zůstává dobře naladěná a po účasti na prvním summitu Synergy ve Vídni, Teri Rigby’ová říká, že má motivaci jako nikdy dříve.

“Synergy je jediná společnost, ve kterém jsem pracovala, kde cítíte, že firma a lidé v terénu pracují jako tým”, říká Teri Rigby’ová. „Cítím, že jsme všichni spolu v tomto velkém podniku.“

Teri Rigby’ová se od malička stále věnovala sportu, byla dobrá v netballu a košíkové. Hrála v nejlepším netballovém týmu ve Velké Británii a basketbal hrála na vysoké škole. Její celoživotní láska k týmovému sportu jí táhla k týmové mentalitě, kterou nalezla v síťovém marketingu. Určit si cíle, hrát fair play a věnovat potřebný čas, aby se dosáhlo něčeho velkého. To vše jsou principy Teri Rigby’ové, které jí pomohly v její sportovní kariéře i v její kariéře v síťovém marketingu a které našla i v Synergy WorldWide, které je také vyznává.

V sedemdesátých letech, když bylo Teri Rigby’ové 22 let, rozhodla se zkusit síťový marketing. Se společností, ke které se připojila, dosáhla vrcholný úspěch. Kvůli práci manžela se přestěhovala do Německa, kde vyrostly jejich 3 děti. Později se Teri Rigby’ová vrátila do Velké Británie, aby se připojila ke společnosti síťového marketingu se svojí matkou. Teri Rigby’ová strávila 20 let s touto společností a znovu se stala vrcholným lídrem. Když ale možnosti ve Velké Británii ubývaly, přešla ke společnosti s rozšiřujícími se horizonty: Synergy WorldWide.

“Plánujeme vnést do Velké Británie velkou vlnu Synergy”, říká Teri Rigby’ová. „Aby to můj tým dosáhl, vstává dříve a chodí spát později.“

Přestože nyní Teri Rigby’ová patří mezi lídry Synergy na úrovni executive, uznává, že se musí ještě hodně učit a musí mít plán se učit a zlepšovat každý den. Nyní pracuje na tom, aby uměla lépe prezentovat a ještě lépe jít příkladem. Doufá, že bude jako její sponzor Diamond Executive Bart Woodcook a Presidential Executive Paul Blad a také že bude vzorem jako oni.

“Mám stále co dělat “, říká Teri Rigby’ová. „Jsem stále neuvěřitelně kladně nastavená. Má matka mě naučila, že pokud vidíte něco záporného, běžte na druhou stranu.“

Teri Rigby’ová se těší na budoucnost Synergy a připravuje svůj tým na úžasné výrobky a programy, které přijdou. Její organizace testuje časově omezenou nabídku sady Očištění (Purify Kit), takže budou mít cenné zkušenosti, když oficiální sada Očištění vystartuje. Teri Rigby’ová miluje jednoduchost programů s výrobky Synergy a ví, že jednoduchost pomůže lidem podnikat.

“Je to má práce, aby vše šlo hladce”, říká Teri Rigby’ová . „Pokud se něco nepovede, nezdvojnásobí se to a toto podnikání nemůže fungovat bez znásobování.“

Teri Rigby’ová věří Synergy, které jí dává skvělou možnost, už jen protože firma a výrobky mají potenciál pomoci mnohým. Je poctěná, že může patřit ke společnosti, která investuje tak mnoho do technologie a vědy, aby získala nejvyšší kvalitu výrobků na světě. Z tohoto důvodu nemá potíže hovořit s každým, koho potká, o Synergy WorldWide.

“Synergy WorldWide přínáší novou úroveň síťového marketingu”, říká Teri Rigby’ová.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us