Závodníci IAM Cycling v sezóně 2016 nabírají sílu se Synergy


Profesionální cyklisté nikdy nemohou přestat s tréninkem. Pořád trénují, aby si získali a udrželi výkon a svaly. Stačí pouze několik týdnů bez kola a už je to může stát závod.

Synergy sponzoruje švýcarský profesionální cyklistický tým IAM Cycling. Tento tým je tuto sezónu silný a jeho závodníci často stoupají na stupně vítězů. Samozřejmě jsou nehody, zranění nebo neúspěchy, ale tito elitní závodníci dál dávají ze sebe to nejlepší. Mnoho z nich důvěřuje výrobkům Synergy, které jim pomáhají vše zvládnout.

Dva závodníci IAM Cycling vypráví o jejich lásce k cyklistice a k produktům Synergy. Přečtěte si, co říkají:

Dries Devenyns, Belgie

“Když jsme na závodech, tým nám dává několik výrobků Synergy. Většinou používám Phytolife a Mistify ... cítím se po nich dobře, obzvláště po Phytolife. Pomáhají udržovat mé trvávení v pořádku. Musíme  jíst hodně, abychom dodali tělu dostatek energie. Řekl bych, že to je trochu jako dolévaní paliva do auta.

Nejtěžší věcí v cyklistice jsou pro mě velké etapové závody, které trvají 3 týdny. Je těžké nabrat síly mezi závody. Čas utíká a třetí týden už na mě únava opravdu doléhá. Jídlo je skutečně důležité pro nabrání nových sil a nejlepší je jíst kvalitní jídlo. Vitamíny a minerály v Mistify mohou hodně pomoci. Kvalitní jídlo je pro sportovce základ! Synergy nabízí skvělé, kvalitní produkty, mohu je každému doporučit.”

David Tanner, Austrálie

“Je několik věcí, kvůli kterým tolik miluju cyklistiku – trénink, závody a týmový duch, krásná místa, která mohu vidět a projet, a trvalé úsilí o zlepšení a dokonalost.

Cyklistika má své klady a zápory. Někdy může být těžko kvůli nesnesitelnému počasí a kopcovitému terénu. Jindy je potěšení projet se na kole. Bez ohledu na to musíme pečovat o své zdraví a obnovu sil, abychom mohli druhý den zase vyrazit. Cítím, že výrobky Synergy mi v tom nesmírně pomáhají, obzvláště v ochraně imunitního systému. Nemám oblíbený produkt Synergy, protože si myslím, že všechny jsou velmi dobré a stejně důležité!

Pro každého profesionálního sportovce je kvalita výživy tím nejdůležitějším a to nejen protože pomáhá zajistit zdraví a obnovu sil, ale také že mu dává pocit jistoty, že výrobky jsou nezávadné a bezpečné! To je důvod, proč náš tým vybírá výrobky Synergy.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us