Otevření centrály Synergy Europe!


Centrála Synergy Europe je oficiálně otevřena a pracuje ve World Trade Center Barcelona na španělském pobřeží. Tato centrála je první oficiální kancelář v Evropě. Jsme velmi šťastní, že firma má základnu v Evropě, protože bude moci lépe pomáhat našim skvělým členům týmu.

 Centrála Synergy Europe se bude věnovat rozvíjení mnoha projektů, které nastartují další růst Synergy Europe. Tato kancelář bude sídlem evropského místopředsedy pro prodej Carmela D’Anziho a koordinátora pro prodej a marketing Nuna Carvalha.

Carmelo D’Anzi pozval lídry ze všech zemí z celé Evropy, aby navštívili novou kancelář 8.-9. dubna při příležitosti slavnostního otevření. Byl to skvělý okamžik, abychom se zamysleli, jaké možnosti čekají na Synergy v blízké budoucnosti.

Otevření kanceláře Synergy Europe je známkou toho, že značka Synergy WorldWide roste a že vedení firmy vážně uvažuje o dalších investicích do budoucnosti Synergy Europe.

 Zveme všechny členy týmu na návštěvu nového sídla v Barceloně. Také je vybízíme, aby používali prostory pro setkání s případnými zákazníky nebo členy týmu. To umožní Vašemu podnikání se dobře rozvíjet a nová kancelář se stane užitečným nástrojem.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us